4:2
3:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice Arrax - Floor Maniacs Mělník 7:4
1. Lukáš Albl, 1. Jan Kružík, 6. Antonín Kaprhál, 12. Michal Bauer, 21. Jakub Bajtoš, 22. Lukáš Albl, 25. Lukáš Albl - 6. Josef Synek, 7. Josef Synek, 23. Josef Synek, 24. Vít Kudrna; rozhodčí: Václav Nevole - Tomáš Černoch; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Rašovský ? - David Moc ?; po třetinách: 4:2, 3:2;
24:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #11 Lukáš Albl, asistoval #21 Vít Hofman (7:4).
23:15
Timeout Floor Maniacs Mělník
23:04
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #20 Vít Kudrna, asistoval #77 Ráchel Hamplová (6:4).
22:36
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #93 Josef Synek bez asistence (6:3).
21:57
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #11 Lukáš Albl, asistoval #6 Michal Bauer (6:2).
21:49
Vyloučen hráč #8 Eduard Lorenz družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
20:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #69 Jakub Bajtoš, asistoval #39 Filip Kolenko (5:2).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 4:2
13:00
11:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #11 Lukáš Albl (4:2).
06:04
05:16
05:01
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #13 Antonín Kaprhál bez asistence (3:0).
00:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #8 Jan Kružík, asistoval #52 Vítězslav Šmid (2:0).
00:36
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #11 Lukáš Albl, asistoval #9 Patrik Barbir (1:0).