3:2
- : -
TJ Turnov

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Turnov 7:5
8. Adam Stejskal, 13. Jakub Mikolášek, 28. Hynek Mošna, 39. Filip Konrady, 48. Ondřej Kuhajda, 49. Pavel Šimeček, 60. Jan Huleš - 6. Jan Novotný, 13. Bohumil Plíšek, 21. Jan Novotný, 50. Ondřej Šmída, 59. Filip Dědek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Jiří Cisler 12 - Luděk Horáček 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Těžký zápas, Turnov na nás nastoupil bez respektu a díky tomu to bylo výsledkově vyrovnané až do konce. Ceníme si prvního místa v základní části, ale nic nepřeceňujeme, ta důležitější část sezóny začíná za týden.
Komentář hostů Matěcha Štěpán (Trenér):
Za dnešní výkon musím kluky pochválit, v deseti lidech to bylo hlavně o morálce. Celkově jsme hráli přesně to, co jsme chtěli. Bohužel postupem času se ukázala velká síla soupeře. Kterému gratuluji k celkové výhře základní části.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:07
Hosté dorovnali na rozdíl jedné branky, v zápětí ale domácí zase odskakují díky Hulešově přesné trefě.
59:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #70 Lukáš Porazil (7:5).
58:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:5).
57:54
Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:53
Timeout TJ Turnov
54:52
Domácí přežili obě oslabení bez inkasované branky.
53:58
Blažkovi se podařilo vymotat ze sevření a získat tak v oslabení čas na balonku.
52:49
Hosté si po dvou proviněních domácích mohou vyzkoušet hru 5 na 3.
52:48
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
52:23
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:51
Po pokusu domácích tentokrát zazněla branková konstrukce.
49:46
Turnov na gól rychle odpověděl a stále se snaží o srovnání.
49:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #2 Tomáš Jiránek (6:4).
48:50
Po crossu Mikoláška zakončoval Šimeček, jeho střela už za záda Horáčka zamířila.
48:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:3).
48:43
Při přesilovce pálil ze středu Štědrý, poté Stejskal, ani jedno ale neskončilo v síti.
47:26
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
47:03
Kuhajda tečovanou střelou navyšuje vedení domácích.
47:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #15 Filip Blažek (5:3).
46:15
Obětavý zákrok Meda.
44:46
Porazil se podle rozhodčího provinil faulem, dvouminutovým trestem však obdařen nebyl.
43:08
Přesun do útočného pásma a poté další vyvedená kombinace druhé lajny gólem nekončí.
41:48
Hulešovi těsně před zakončením sjel míček z čepele.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:4
40:00
39:12
Svůj únik se Šimeček snažil zakončit backhandem, jeho střelu ale obrana hostů překazila.
38:37
Parádní kombinace celé druhé lajny zajišťuje domácím jednogólové vedení.
38:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (4:3).
35:54
Tentokrát se první lajně domácích rozehrávka povedla, i do nebezpečného zakončení se dostali. Zákrok Horáčka jim ale radost nepřinesl.
34:57
Pokus Dědka Cisler tygřím skokem vyráží.
34:20
I přes tlak domácích hosté oslabení přežili.
33:30
Po jedné z mnoha střel domácích zazněla tyč za zády Horáčka.
32:17
Domácí mají po faulu Šmída možnost zahrát si přesiovou hru.
32:16
Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky.
32:03
Medův nebezpečný pokus z předbrankového prostoru gólem neskončil.
29:50
Hulešův důraz získal domácím míček.
27:44
Mošnova přesná střela z výtoče zamířila přímo za záda Horáčka.
27:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #56 Filip Konrady (3:3).
25:56
Domácí dostali hru po dlouhé době do klidu.
24:10
Teď už jsou v pěti i domácí a počet hráčů na hřišti je opět vyrovnaný.
23:43
Turnov je v plném počtu a může si zahrát krátkou přesilovku.
22:10
Po vyloučení na obou stranách se bude hrát nějakou chvíli 4 na 4.
22:08
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
21:42
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
20:36
Z protiútoku hosté skórují a dostávají se zase do vedení.
20:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #93 Adam Buriánek (2:3).
20:27
Blažkův pokus z úhlu brankář vytěsnil a míček skončil za mantinelem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:12
Hosté se z tlaku domácích dostali výhozem přes celé hřiště.
17:49
Porazilova střela zamířila mimo branku hostů.
17:17
Stejskal vybojoval skvělým pressem míček, při zakončení ale Horáčka nepřekonal.
15:20
Slavie se snaží napadat unavující rozehrávku hostů.
14:11
Signál první lajny při rozehrávce nevyšel.
12:25
Domácí na gól rychle odpověděli a skóre je opět srovnané.
12:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (2:2).
12:01
Nahození Plíška z půlky zapadlo za Cislerovy záda.
12:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #15 Bohumil Plíšek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:2).
11:19
Se střelou Šmída neměl Cisler problém.
09:53
Stejskal se snažil z rohu rychle rozehrát, jeho přihrávka na střed byla však zablokována.
07:52
Kombinace domácích zajišťuje vyrovnání.
07:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:1).
07:21
Střela Katolického zblokována. V zápětí střílel ještě Kuhajda, ale Horáček pokus vyrazil.
06:00
Po gólové dorážce Novotného otevírají domácí stav utkání.
05:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #15 Bohumil Plíšek (0:1).
04:32
Čížek se snažil zkrotit balonek ze vzduchu. To se mu nepovedlo a míček skončil v rohu hřiště.
02:45
Hosté se snaží usadit v útočném pásmu, díky obraně domácích ale marně.
00:38
Hosté hned od začátku agresivně napadají, čímž si vysloužili první střelu zápasu. Ta ale zamířila vedle branky.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Jaroslav Šmída, Tomáš Jiránek, Lukáš Maršík, Ondřej Šmída, Filip Dědek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek