2:2
- : -
FD Teplice

FBŠ SLAVIA Plzeň - FD Teplice 11:7
4. Jakub Šedivý, 6. Jakub Šedivý, 18. Jakub Šedivý, 19. Adam Baxa, 19. Matěj Švácha, 20. Tobiáš Franc, 32. David Lácha, 38. Jakub Šedivý, 38. David Biněda, 43. David Biněda, 52. Michal Fuchs - 8. Vojtěch Bratschaedl, 17. Lukáš Mucha, 19. Marek Sochor, 30. Marek Sochor, 40. Vojtěch Bratschaedl, 50. Jan Bräuer, 59. Jan Bräuer; rozhodčí: Nikola Staňková - Marek Schober; vyloučení: 2 + Matyas Tykal OS:3; využití: 2:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Patrik Urban 19 - Vít Jablonský 45; po třetinách: 6:3, 3:2, 2:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme byli dobří ve vytváření brankových příležitostí, proměňování už bylo výrazně slabší. K tomu se přidala i mnohdy naivní a nepozorná obrana a je z toho taková přestřelka. Díky soupeři za utkání
Komentář hostů Mühlfait Martin (Trenér):
Dneska jsme odehráli dobrý zápas. Škoda jen zbytečných chyb v rozehrávce a ještě větší škoda neproměněných šancí. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 19:8
60:00
58:57
Branku družstva FD Teplice vstřelil #89 Jan Bräuer, asistoval #24 Lukáš Mucha (11:7).
55:53
Tresty a vyloučení se ve třetí třetině neustále rojí. Tentokrát se opět provinily Teplice.
55:52
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
55:10
Díky několika vynikajícím zákrokům Urbana domácí oslabení přežili bez inkasovaného gólu.
53:08
Po provinění Cipry mají hosté možnost zahrát si další přesilovku.
53:07
Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
51:25
Těsně před koncem vyloučení proměňují domácí i svou druhou přesilovku.
51:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #79 David Biněda (11:6).
49:27
Po proměněné přesilovce si budou muset hosté odehrát další oslabení.
49:26
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
49:11
48:24
První přesilovou hru zápasu si zahrají také hosté.
48:23
Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
48:23
Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň - osobní trest.
45:25
Střelu Šváchy vytáhl Jablonský svým zatím nejlepším zákrokem zápasu.
44:29
Další tvrdý, ale čistý souboj v podání Machačného.
42:58
Povedeným gólem využívají domácí přesilovku.
42:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #45 Michal Fuchs (10:5).
41:37
První trest zápasu si odpykají hosté, zejména Olexa.
41:36
Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky.
40:57
Po faulu hostů si mohou domácí zahrát chvíli výhodu v šesti.
40:06
Třetí třetinu začínají po vyhrané buly na míčku domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:10
40:00
39:55
Hosté ještě jednou na závěr druhé třetiny skórují.
39:54
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #77 Samuel Olexa (9:5).
37:56
Slavie opět odskakuje díky dvoum posobějdoucím gólům do většího vedení.
37:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #97 Tobiáš Franc (9:4).
37:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (8:4).
37:13
Akci domácích nedokázal dovést do góloveho konce ani Švácha, ani Fuchs.
35:37
Po rychlé rozehrávce zakončoval Biněda, jeho střelu Jablonský vyrazil.
34:02
Další Láchova střela prošla Jablonskému mezi nohama, míček se však odkutálel těsně vedle tyčky.
32:00
Lácha se po dlouhém výhozu Urbana dostal sám před golmana hostů a při zakončení se nemýlil.
31:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #20 Patrik Urban (7:4).
29:52
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (6:4).
28:38
S Baxovým pokusem z otočky neměl Jablonský problém.
26:42
Po ztrátě míčku se před brankou domácích ocitl osamocený Mucha, ten však přestřelil.
24:37
Michalu Fuchsovi sjel před odkrytou bránou hostů míček z čepele.
23:18
Skvělý obranný zákrok Machačného.
21:56
Dopředu byl dlouhou přihrávkou vyslán Mucha, Urban ale jeho únik vychytal.
20:32
Jako první se v druhé třetině dostal do zakončení Švácha, jeho střela ale byla zblokována.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:8
20:00
19:21
Góly stále přibývají. Domácí odskakují po přesné střele France na rozdíl tří branek.
19:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #70 David Lácha (6:3).
18:43
Po gólové přestřelce si Slavie odnáší dvoubrankové vedení.
18:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #36 Marek Fuchs (5:3).
18:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor, asistoval #11 Jiří Říha (4:3).
18:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #79 David Biněda (4:2).
17:08
Šedivý zkompletoval svůj hattrick.
17:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2).
16:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #87 Marek Sochor (2:2).
14:01
První lajna domácích vymýšlí zajímavé kombinace, vždy schází pouze přesná finální přihrávka či zakončení.
12:50
Olexa se pokusil střílet z první, branku domácích ale netrefil.
11:42
Střela Rappa z půlky gólem neskončila.
09:53
Na obou stranách neproměněné šance - ze Slavie minul po kombinaci branku Michal Fuchs, z hostů to byl Drobný.
07:50
První větší šance Teplic v tomto zápase a hosté z úniku proměňují.
07:49
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (2:1).
07:14
Střelu Fuchse brankář hostů vyrazil, v zápětí Rapp minul z předbrankového prostoru.
05:27
Stejní hráči, kteří se postarali o první gól zápasu, vedení domácích i navyšují.
05:26
04:48
Tykal se pokusil o přihrávku před branku, míček však jen proletěl brankovištěm.
03:02
Domácí otevírají krásnou kombinací stav utkání.
03:01
02:53
Po další střele domácích zazněla za zády Jablonského tyč.
01:39
Dobrý návrat Löwyho.
00:51
Jako první se k zakončení dostal Švácha, střela však byla sražena mimo hřiště.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: hráči v poli: Samuel Olexa, Matyáš Drobný, Tobiáš Tychler, Ondřej Rejcha, Vojtěch Bratschaedl
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Matěj Rapp, Marek Fuchs, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý