2:2
0:3
- : -

TJ Centropen Dačice - K1 Florbal Židenice 3:7
14. Lucie Bártů, 30. Aneta Lisová, 34. Andrea Distelová - 7. Klára Jahodová, 10. Veronika Muselíková, 24. Petra Bílá, 31. Petra Bílá, 49. Anna Klvačová, 56. Veronika Králová, 60. Petra Klusáková; rozhodčí: Michal Pazderník - Jiří Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 12 - Anna Kratochvílová 7; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Dneska pro mnohé překvapivě vyrovnané utkání. Holky makaly a předvedly opravdu povedený výkon. Ačkoliv byl soupeř o něco více na balonku, téměř celé utkání se nám povedlo držet na dostřel jednoho či dvou, mnohdy poněkud smolných gólů a zápas byl zcela otevřený. Poslední dva zásahy soupeře plynuly z naší snahy zápas vyrovnat. Děkuju soupeři za zápas a gratuluji k výhře. Holkám pak moc děkuju za předvedenou hru, aktivitu a vše, co dnes na hřišti předvedly. Věřím, že zítra se povede takovýto výkon zopakovat.
Komentář hostů Starý Jiří (Trenér):
Dnes jsme se hodně trápili v zakončení a celkově v útočné fázi. Dlouhá část zápasu s poměrně vyrovnaným skóre motivoval soupeře který hrál s velkým nasazením a my jsme nebyli svhopní po většinu zápasu dostat utkání pod kontrolu. Nakonec tedy z našeho pohledu utrápená výhra, přesto jsou to tři body což je důležité. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 3:8
60:00
59:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #61 Petra Klusáková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (3:7).
55:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (3:6).
54:15
Vyloučen hráč #28 Veronika Muselíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #31 Anna Klvačová bez asistence (3:5).
46:52
Šmahelovou dělily milimetry od vyrovnání.
44:12
Pospíchalová vyráží míček z brankové čáry.
42:55
Minářová nedokázala míček dostat za Kratochvílovou.

40:36
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:5
40:00
38:36
Vyloučen hráč #31 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za opakované přestupky.
38:10
Dačice v plném počtu.
36:10
Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
33:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (3:4).
31:32
Vávrů přestřeluje.
30:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (2:4).
29:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (2:3).
29:30
Lisová propaluje od mantinelu Kratochvílovou.
28:33
Dačice přečkaly další židenickou šanci.
23:09
Bílá utekla dačické obraně a uklízí do horního rohu branky.
23:05
22:42
Pospíchalová vyráží.
21:12
Vyloučen hráč #13 Barbora Šmahelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
17:03
Minářová neměla ponětí, kde nachází míček.
15:15
Pospíchalová si doskočila pro balonek.
13:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů bez asistence (1:2).
13:21
Lucie Bártů dostala od soupeřky nabyto a chladnokrevně uklízí míček za Kratochvílovou.
10:35
První velká šance Dačic. Lisová však trefuje Kratochvílovou.
09:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková bez asistence (0:2).
06:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1).
05:45
Špatnou rozehrávku Divišové nepotrestala Drápalová.
03:41
Další střelu od Židenic schytala Šmahelová.
03:14
Míček se odráží od Pospíchalové do bezpečí.
01:15
Oba týmy se zatím uťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Jiří Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Veronika Králová, Jitka Drápalová, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Kateřina Pospíchalová; hráči v poli: Šárka Divišová, Vendula Vrbová, Adéla Lélyová, Lucie Bártů, Andrea Distelová