6:1
4:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Kralupy Wolves 13:7
2. Lukáš Pardubský, 10. Marek Pokorný, 12. Mikuláš Kulík, 21. Jiří Prokop, 25. René Chodura, 32. Ondřej Kopp, 34. Marek Pokorný, 35. Jiří Prokop, 40. Lukáš Pardubský, 42. Lukáš Pardubský, 43. Daniel Jäschke, 43. Jaroslav Michálek, 52. Jaroslav Michálek - 7. Jakub Hájek, 8. Jakub Hájek, 14. Matyáš Metoděj Krahulec, 37. Ondřej Diepolt, 48. Jan Michálek, 56. Adam Kozel, 59. Matyáš Metoděj Krahulec; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 237; zásahy brankářů: Filip Staněk 33 - Jan Blaho 16, David Kozel 8; po třetinách: 3:3, 6:1, 4:3;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Je důležité, aby nám taková výhra nestoupla moc do hlavy. Určitě je ale na místě kluky pochválit. Sehráli jsme z naší strany velmi solidní duel. Byli jsme trpěliví v rozehrávce a šikovní v napadání. Vzadu nás podržel Fíla a celkově to byl komplexní výkon. Kéž by nás toto provázelo ještě dalších pár zápasů. Děkujeme soupeři za fair match, přejem hodně zdaru do play-up a zvu tímto všechny lidičky příští víkend do kadaňské haly v sobotu od 19h a v neděli od 17h na vyřovací boje.
Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér):
Dnes jsme podali velmi špatný výkon. O zápase rozhodla druhá třetina, kde jsme odešli fyzicky a zapomněli na základní hodnoty herního systému. Soupeři gratuluji a přeji hodně štestí do play-up.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:29
Další krásná sehrávka na střed od domácích, opět nekončí v brance.
58:54
Budák taky přestřeluje.
58:00
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #25 Jakub Hájek (13:7).
57:53
Michálek si povodil všechny včetně gólmana, akorát backhandem přestřeluje.
56:59
Jäschke pěkně prohnal kralupské obránce.
56:36
Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
56:36
A přeilovka 5 na3. To tu dneska ještě nebylo.
56:07
Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka.
55:21
Staněk opět předvedl excelentní zákrok proti Kozlovi.
55:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (13:6).
55:02
Tak to byly těžké veverky od Šebka.
54:04
Už dosti dlouhé střídání a lítá to ze strany na stranu.
53:33
Tahle rána od Kozla dosti zabolela Pokorného.
51:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #33 Dominik Šebek (13:5).
51:55
Šebek skvěle vybojoval balonek, našel před brankou Michálk a ten již neměl problém zakončit do poloprázdné brány.
49:36
Kralupští začínají dohrávat souboje.
48:22
A už jsme zase při starém, Pokorný netrefuje branku.
47:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (12:5).
47:20
Michálek procedil balonek skrze Staňka.
44:15
Opět skvělý Staněk...
42:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (12:4).
42:13
A ejhle, třetí.
42:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #12 Jiří Prokop (11:4).
42:01
Střídání brankáře. Nový brankář #19 David Kozel družstva Kralupy Wolves
42:01
Já se snažím pochopit co myslí holky, když se baví o Masarykovi a mezitím tu padly 2 góly. Ps.: Bavily se o penězích.
41:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #71 Erik Štěrba (10:4).
41:30
V hale to jen zahučelo.
40:15
Docela netradiční situace, Staněk při zákroku rozsedl balonek.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:12
40:00
39:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský z trestného střílení (9:4).
39:15
Nekompromisně proměněné trestné střílení. Prostě to pleskl k tyči.
38:18
Pokorný bravurně doběhl Hájka v samostatném úniku a čistě mu odebral balonek.
37:30
Občas hra připomíná spíše šermířské souboje než florbal.
36:58
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #5 Adam Kozel (8:4).
36:52
Staněk skvěle vyhodil na Pokorného, jen jeho výhoz přeletěl polovinu. Škoda...
36:20
Pardubský s Hájkem se zamotali pod nohy rozhodčímu.
34:45
Lenke se najednou ocitl sám před Blahem, ale balonek se mu svezl po čepeli, vyskočil do vzduchu a Lenke jej již nedokázal poslat do brány.
34:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (8:3).
34:11
Krásné víko od Prokopa.
33:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #7 Lukáš Pardubský (7:3).
33:33
Tak tenhle jsem neviděla.
33:05
Už se začíná přiostřovat.
31:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (6:3).
31:22
Kozel vyrovnával balanc tak dlouho, až to nabořil do mantinelu.
29:46
Šebek při střele zlomil hokejku, dosti netradičně v horní třetině. Kralupy se ihned hnaly do protiútoku, naštěstí pro domácí to skončilo bez gólu.
27:45
Alespoň k něčemu se Prokop na trestný hodí - k rovnání mantinelů.
26:47
Staněk opět skvělý.
26:15
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
25:45
Jäschke netrefuje prázdnou bránu.
24:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #13 Patrick Lenke (5:3).
24:19
Krásně vypočítaná sehrávka a jednoduchý gól Chodury.
24:05
Lenke ve velké šanci trefil jen Krahulce.
23:02
Kačerík skvěle obral o dvě hlavy vyššího Janoucha.
21:35
Šebek se nenechal prohodit Diepoltem.
20:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #21 Petr Chládek (4:3).
20:40
Prokop - Chládek - Prokop - gól. Příjemná změna, že Prokop už trefuje branku a nepřestřeluje.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:16
20:00
19:58
Pokorný před sebou nikoho neměl, ale trefil pouze tyč odkryté branky.
18:57
Kulík zastoupil Šebka v obraně a vystavil své tělo Kozlově střele.
17:00
Čistý průstřel mimo od Pardubského.
16:10
Opět skvělý Staněk.
15:11
Hájek šel dosti naivně sám na Staňka, ten bez sebevětších problémů chytá.
14:11
Skvělý blok Šebka.
13:52
13:01
Staněk si povyskočil pro vysoký balónek.
11:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (3:2).
11:46
Já se už bála, že to přestřelí. Naštěstí se balonek jen otřel o horní tyčku a zahučel do brány.
09:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #15 David Budák (2:2).
09:55
Poněvadž jsem teď přišla od rovnání mantinelů, gól jsem opět neviděla.
07:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:2).
07:59
Skvělý zákrok Staňka, ale na následnou dorážku už byl krátký.
07:05
Diepolt z vytočení míjí.
06:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #5 Adam Kozel (1:1).
06:10
Obrovskou chybu Šebka trestá Hájek.
05:22
No to byl dopřah od Procházky.
03:23
Nejdříve Brož místo Blaha chytil dorážku Michálka a ten při následném souboji s jedním z obránců omylem vyhodil rozhodčího za mantinel.
02:55
Diepolt vystavěl blok Michálkovi.
02:23
Staněk předvedl dva skvělé zákroky proti Kozlovi.
01:16
01:16
Přízemní střela k tyči a Blaho bez šance.
00:27
Chodurova zadovka se málem nedocourala k Šebkovi, toto bylo dosti riskantní.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Adam Kozel, Ondřej Šimon, Jakub Hájek, Karel Urban, Matyáš Metoděj Krahulec
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, René Chodura, Dominik Šebek, Patrick Lenke, Mikuláš Kulík
00:00
Vítám Vás na posledním kole základní skupiny, které odehraje momentálně 2. tým - Kati Kadaň a 4. tým - Kralupy Wolves.