1:0
2:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Česká Lípa 5:1
4. Luboš Homolka, 14. Luboš Homolka, 39. Petr Dvořák, 50. Patrik Novotný, 56. Petr Dvořák - 55. Jakub Trepeš; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1 + David Sedláček 4; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Adam Hejný 12 - Milan Švajcr 29; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:1;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Ospalejším výkonem vzhůru ke 3 bodům. Potvrdili jsme pozici v tabulce, těšíme se na play-off. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Staněk Karel (Trenér):
Dnes odbojováno do poslední minuty. Taktickým výkonem  jsme se stále drželi ve hře, ale golman hostí nám dovolil skórovat pouze jednou a tak body právem zůstávají domácím. Děkuji za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 14:4
60:00
55:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (5:1).
55:00
Hosté v oslabení překvapili a vstřelili první gol zápasu.
54:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš, asistoval #23 Václav Drahoš (4:1).
51:59
Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost.
49:09
Hosté přesilovku nevyužili, ale v plném počtu se prosadilo Milevsko.
49:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (4:0).
46:18
Hosté opět mají přesilovku, nyní mají šanci se prosadit v tomto zápase.
46:17
Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
35:13
Vyloučen hráč #65 Lubomír Silvestr družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:44
Hra se přesouvá ze strany na stranu. Domácí mají mnoho šancí, ale nedaří se jim.
24:44
Hra pokračuje ve stejném tempu jako v první třetině.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:3
20:00
19:16
Došwich má na konci třetiny šanci na další gol v přesilovce.
19:15
Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
15:57
Došwich si hosty vodí a pohrává si s nimi.
13:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #91 Luboš Homolka, asistoval #62 Petr Heřmánek (2:0).
12:30
Hra je převážně na půlce domácích, domácí více útočí.
09:21
Po prvním golu domácích se hosté více položili do hry.
03:34
02:21
Hra začínáj pomalije, hráči se snaží zjistit taktiku protihráču.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Jindřich Jásek, Matyáš Flekl, Václav Drahoš, Jakub Trepeš, Jiří Drahoňovský
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Eduard Chalupa, Matěj Mikeš, Petr Heřmánek, Jakub Trojáček, Luboš Homolka