0:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 2:8
11. Tomáš Jelínek, 34. Tomáš Štrbák - 6. Jakub Vařecha, 7. Marek Zapletal, 10. Michal Malec, 11. Matyáš Gryc, 29. Adam Klusoň, 30. Jakub Vařecha, 53. Adam Klusoň, 56. Tomáš Zeisel; rozhodčí: Václav Killar - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Navrátil 24 - Matěj Buršík 13; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Soupeř byl ve všem lepší a zaslouženě vyhrál. Děkuji za utkání a přeji hodně štěstí v play-off.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Od stavu 6:1 kvalita naší hry na míčku výrazně upadla. Soupeř šel sympaticky brzy do 6, bohužel jsme se se s touto herní situaci dlouho prali a nebyli jsme schopni po zisku kvalitně řešit přechodovou fázi., takže suma sumárum zápas žádná sláva z naší strany. Soupeři díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 4:7
60:00
59:09
Poslední minuta je tu, Olomouc ještě zkouší hru bez brankaře.
58:25
Poslední chvilky dnešního duelu a hosté chtějí ještě navýšit své skore a doslova sprintují do dalších šancí.
57:13
Klusoň pálí na Navrátila.
56:25
Olomouc v přesilové hře a hned dvě šance za sebou, ale bloky hostujicích jsou rychlejší.
55:46
Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
55:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #77 Matěj Buršík (2:8).
55:10
Jelínek se ještě snaží propálit obranu hostů, ale nepodařilo se a střela končí v bloku.
54:11
Olomouc si připravuje střeleckou pozici, ale obrana hostujicích jim žádny prostor nedopřeje.
52:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:7).
51:58
Macák v šanci, ale neproměňuje.
50:40
Hra se přelevá ze strany na stranu, ale u míčku pořád více hosté.
49:28
Velká šance pro Jelínka, který trefuje pouze tyč branky hostujicích.
47:44
Romanovský se blíží k k brance soupeře, ale pokus o střelu vyslal pouze z povzdálí.
47:27
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 neproměnil #47 Tomáš Zeisel.
47:27
Čéká nás trestné třilení pro hostujicí celek.
46:38
Sová střílí! brankař hostů je, ale plně připraven a zasahuje.
44:43
Mikulík právě zabránil jistému golu do prázdné branky.
43:28
Domácí jsou do šesti v naději dohnat výskedkově soupeře.
40:01
Buly třetí třetiny vítězně pro hostující celek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
39:30
Přesilová hra domácím branku nepřinesla.
38:48
Přesilová hra domácích je v plném proudu, ale hostuji tým oslabení bez problému zvládá.
37:27
Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:38
Šikula právě předvedl krásnou střelu ze zátahu. Domácí golman byl, ale pohotový a ihned zasahuje.
34:27
Tlak, který hosté vytváří na domácí tým je více než zřetelný a domácí se snaží míček udržet.
33:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #41 Antonín Mikulík (2:6).
33:46
Štrbák pálí a je to gol!
32:06
Tyč! Tvrdá střela hostujicích trefuje pouze konstrukci branky domácích.
31:43
Navrátil předvedl rychlý zákrok.
30:49
Time-out domácích nejspíše přinesl novou chuť do hry a tempo hry se ihned zrychlilo.
29:07
Timeout FBS Olomouc
29:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (1:6).
28:14
27:25
Hosté jsou o krok před domácími. Většina hry na míčku proto patří jim.
25:21
Pecha s Jelínkem v šanci. Střela nakonec z velkého úhlu už nestihla projít za záda Buršíka.
24:24
Zapletal z dálky testuje připravenost golmana domácích. Navrátil lape.
22:10
Domácí se vrhají na rozehrávku. Pecha se ujímá míčku a rychle zahájil útok.
20:27
Malec hned ze začátku druhé třetiny pálí svoji pecku na Navrátila, ale střela letí pár centimentrů nad branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:11
20:00
19:37
Poslední vteřiny první třetiny patří hře na míčku domácích.
18:34
Jelínek zvádl situaci dva na jedna a snaží se získat v rohu míček.
16:50
Domácí se snaží důsledně bránit každou útočný pokus soupeře, ale hosté si i přes to na svoji střelu najdou skulinku.
15:54
Jelínek rozzvonil tyč!
15:06
Hostujicí celek Navrátila svými střeleckými pokusy rozhodně nešetří a domácí golman má tak plné ruce práce.
13:59
Sova připraven vystřelit na hostujicího galomana a pálí. Buršík, ale připraven a klidně zasahuje.
13:13
Eliáš jde do zátahu a nebezpěčnou střelou ohrozil branku Navrátila.
11:28
Mikulík v šanci! Ale nepovedlo se. Míček končí za mantinelem.
10:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (1:4).
10:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:3).
09:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:3).
08:19
Graclík míří, ale muška se mu trošku minula a střela letí za mantinel.
07:10
Hosté domácí potrápily hned dvěma goly za sebou a hra na olomoucké palubovce začíná nabírat na tempu.
06:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #99 Martin Lank (0:2).
05:31
03:38
Klusoň ohrozil branku Navrátila. Ale Navrátil bez větších problému zasahuje.
02:27
Mikulík zkusil své štěstí, ale jeho střela proletěla daleko od Buršíka.
01:30
Domácí se snaží postupnou rozehrávkou dostat k brance hostujicích, ale jejich obrana je rychlejší a hosté tak získávají míček na své čepele.
00:40
Vstup do utkání odstartovaly oba celky ve svižném tempu. Uvidiíme zsa jim vydrží po celý dnešní duel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Antonín Mikulík, Petr Sova, Tomáš Jelínek, Matěj Pecha, Tomáš Štrbák