2:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FAT PIPE Start98 5:2
23. Jiří Koutný, 26. Daniel Budík, 29. Jiří Knotek, 52. Marek Paulík, 58. Jiří Koutný - 5. Lukáš Sedláček, 44. Radim Slunečko; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 28 - Karel Hodík 21; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivem Bartkem:  https://youtu.be/5BFJubZxvfA
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Markem Šmídem a trenérem Václavem Bučkem: https://youtu.be/7RnijIYhnF0
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
57:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný bez asistence (5:2).
57:37
Domácí gólem do prázdné brány rozhodují dnešní utkání.
53:40
Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
53:40
Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
51:54
Timeout FAT PIPE Start98
51:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #21 Daniel Budík (4:2).
50:30
V posledních minutách sledujeme aktivní a fyzicky náročnou pasáž z obou stran.
43:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #20 Marek Šmíd (3:2).
43:25
Na konci dvojnásobné přesilovky hostující přece jenom výhodu využívají a snižují na rozdíl jediné branky.
41:44
Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
41:44
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
36:48
Hostucíjí tým držel celou přesilovou hru míček na své útočné polovině, ale do vyložené šance se nedostal a přesilovku nevyužil.
34:47
Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
28:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:1).
28:43
Tak to byla rychlost. Hned po třech vteřinách přesilové hry domací zvyšují vedení. Na střelu z první po krosové přihrávce gólman hostujícího celku neměl nárok.
28:40
Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:38
Po chybě v rozehrávce hostujícího celku se domací dostali do přečíslení 2 na 1, ale se střelou na střed branky neměl hostující brankář problém.
25:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #18 Jakub Peška (2:1).
25:08
Po standartní situaci se domácí ujímají vedení schovanou střelou na zadní tyč.
22:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (1:1).
22:10
Po krásné a rychlé kombinaci na jeden dotek srovnávají domácí skóre.
18:43
Další střela domácích končí kvalitním blokem hostující hráče.
18:08
Dobrým presinkem se domácí Troopers dostali do dobré šance, ale zakončení chyběla přesnost.
15:15
Rozehrávka z rohu skončila nenápadnou, ale nebezpečnou střelou na branku domácích.
12:01
Únik domácích Troopers 3 na 2 skončil zablokovanou přihrávkou.
10:00
Nyni jsme svědky pasáže, kdy ani jeden tým není schopen se dostat do zakončení.
07:47
První šance přicházejí také z druhé strany, ale zatím tempo hry diktuje hostující celek.
04:29
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #44 Viktor Chaloupka (0:1).
02:43
Hostující tým přidává na aktivě a dostává se dalších zajímavých šancí, skóre se ovšem nemění.
01:17
Do první šance se dostal hostující celek, ale brankář domácích je pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Marek Šmíd, Adam Pospíchal, Jakub Kerzel, Tomáš Matoulek, Matěj Duda
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Marek Jedlička, Lukáš Michálek, Jiří Koutný, Jiří Knotek, Petr Kadlec