1:4
3:2
- : -

SK Florbal Benešov - Prague Tigers 4:6
3. Jiří Hanzal, 22. Jiří Hanzal, 23. Lukáš Vojta, 23. Matěj Kupsa - 3. Tomáš Filipský, 6. Filip Chmátal, 9. David Hiblbauer, 12. Tomáš Filipský, 14. David Hiblbauer, 21. Tomáš Filipský; rozhodčí: Matteo Šoman - Jakub Novák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Walter 0 - Martin Feix 0, Matěj Písařovic ?; po třetinách: 1:4, 3:2;
26:00
24:29
Vyloučen hráč #7 Martin Vašek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
22:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Matěj Kupsa bez asistence (4:6).
22:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #2 Lukáš Vojta, asistoval #14 Jiří Hanzal (3:6).
21:21
Vyloučen hráč #36 Adam Kubelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:06
Timeout Prague Tigers
21:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal, asistoval #2 Lukáš Vojta (2:6).
20:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #57 Tomáš Filipský, asistoval #19 Karel Križan (1:6).
18:08
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #2 Filip Chmátal.
13:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #2 Filip Chmátal (1:5).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #78 Matěj Písařovic družstva Prague Tigers
13:00
13:00
11:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #57 Tomáš Filipský, asistoval #29 David Hiblbauer (1:4).
08:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #19 Karel Križan (1:3).
05:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (1:2).
05:06
Vyloučen hráč #23 Ondřej Pěch družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
02:32
02:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matteo Šoman a Jakub Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Martin Feix;
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov : brankář: Štěpán Walter; hráči v poli: Jakub Osička, Jiří Hanzal, Ondřej Pěch, Matěj Kupsa, Lukáš Vojta