2:0
1:6
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Slavia Praha 4:8
2. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 39. Karel Vašák, 55. Petr Janíček - 6. Tomáš Svačinka, 11. Jakub Procházka, 44. Ondřej Otáhal, 47. Radek Kubala, 48. David Laho, 48. Matěj Fulín, 50. Tomáš Svačinka, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Jitka Romančáková - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 182; zásahy brankářů: David Stibor 7, Josef Němec 12 - Tomáš Koval 19; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:6;
Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér):
Podávat takovéhle výkony celou sezónu, jsme v tabulce jinde. Parádní výkon proti vítězi divize. Škoda že jsme si znovu nechali dát několik branek během pár minut. Gratuluji soupeři k vítězství v divizi a přeji hodně štěstí v play-up. A děkuji divákům za zájem o florbal. Doufám, že byli spokojeni a v příští sezóně budou chodit zase.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Super špíl před play-up. Fantastická divácká kulisa, soustředěný a nepříjemný soupeř. Ve druhé třetině jsme nechali domácí jít zbytečně do vedení a tak jsme museli ve třetí třetině trochu šlápnout. Aktivní přístup nám otevřel spoustu ofenzivních možností, které jsme konečně začali proměňovat. Slavíme tak zasloužené vítězství a především triumf v Divizi C!! Děkuji všem zúčastněným za zápas a těšíme se na boje o postup do Národní ligy.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
58:39
Vyloučen hráč #35 Jan Křížek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
58:39
A domácí si zahrají další přesilovku.
56:30
Hráč hostí trefuje za 2 vteřiny dvakrát tyčku.
55:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #5 Vojtěch Šafář (4:8).
55:02
Na gól po skvělé standardce domácích, hosté odpovídají velmi rychlou brankou.
54:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (4:7).
53:48
Němec lapil únik útočníka hostí.
52:58
Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
52:58
I domácí si zahrají přesilovku.
50:25
Němec v brankovišti čaruje.
49:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:7).
49:33
Hosté využívají svou třetí přesilovku.
48:42
Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
47:46
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
47:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #85 Tomáš Svačinka (3:6).
47:46
Po 3 rychlých gólech vedou hosté už o 3 góly.
47:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:5).
46:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #88 Jakub Puciow (3:4).
46:33
Po střele z rohu velkého brankoviště jdou hosté do vedení.
45:55
Havran z malého brankoviště pouze trefuje gólmana.
45:21
Útočník hostí ve finální fázi zakopl a přišel o míček.
44:48
Vidíme více a více tvrdších soubojů.
43:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal bez asistence (3:3).
43:26
Otáhal se dokázal zorientovat nejrychleji a vyrovnává.
41:48
Gólman domácích neskutečně vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti.
41:18
Po střetu zůstává hráči hostí zůstává monokl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
38:08
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #71 Pavel Kuneš (3:2).
38:08
Po křižné přihrávce Vašák střelou těsně nad nohu gólmana neminul.
36:33
Ani druhou přesilovou hru hosté nevyužili.
34:33
Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:33
Slavia dostane šanci na vedení v zápase při druhé přesilovce.
33:56
V situaci 3 na 2 Kuneš střílí nad bránu.
31:06
Oba týmy jsou velmi aktivní.
30:05
Střelu Heřmanského po standardce vyrazil brankář konečky prstů.
29:44
Hra je velice vyrovnaná.
25:53
Už pár minut jsme neviděli střelu na bránu.
23:40
Hned první střela na Němce byla velmi nebezpečná.
21:44
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:2).
21:44
Janíčkova střela i přes 2 doteky gólmana došla až do brány.
21:18
Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
21:18
Po srážce s útočníkem zůstává gólman domacích na zemi.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:31
Domácí skvěle postavneou zdí zabránili gólu.
15:59
Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
15:59
Hosté si zahrají první přesilovku v zápase.
14:49
Hosté ze středu hřistě trefují tyčku.
12:58
Domácím se nedaří získat míček.
10:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #70 Lukáš Svačinka (1:2).
10:24
Po standardce z hranice velkého brankoviště se hosté ujímají vedení.
08:05
Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:13
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (1:1).
05:13
Kapitán hostí střelou tahem srovnává na 1:1.
03:38
Oběma týmům chybí přesnost ve finální fázi.
01:50
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (1:0).
01:50
Po skvělé přihrávce zpoza brány Vašák otvírá skóré.
01:35
Hráský označkoval břevno.
00:38
První velkou šanci měli na čepelích hosté.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Dan Kašovský, Ondřej Volf, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Antonín Štička
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: hráči v poli: Jakub Jebousek, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Karel Vašák, Petr Janíček