3:2
2:3
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Slavia Praha 6:5pn
7. Jaroslav Paďouk, 10. Matěj Kůrka, 13. Jaroslav Paďouk, 17. Matěj Kůrka, 21. Jaroslav Paďouk, N Matěj Kůrka - 6. Alex Lukeš, 8. František Toms, 14. Josef Tejkl, 24. František Toms, 25. Václav Kasal; rozhodčí: Vojtěch Kucharčík - Vojtěch Pešata; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hrubý ? - Vincent Dvořák ?; po třetinách: 3:2, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #10 Matěj Kůrka a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Václav Kasal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #49 Jiří Švejnoha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #90 František Toms , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Marek Dobeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Václav Kasal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #6 Lukáš Plachý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #10 Matěj Kůrka a vstřelil gól.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
24:26
Slavii se podařilo vyrovnat minutu a půl před koncem!
24:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 Václav Kasal, asistoval #90 František Toms (5:5).
23:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #90 František Toms, asistoval #6 Lukáš Plachý (5:4).
23:56
Hráči Slávie se opravdu snaží o vyrovnání.
23:31
Timeout FBC Slavia Praha
20:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk bez asistence (5:3).
17:37
Vyloučen hráč #66 Matouš Cícha družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
16:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Matěj Kůrka bez asistence (4:3).
13:51
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #37 Josef Tejkl, asistoval #25 Martin Pinkas (3:3).
13:00
13:00
12:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #69 Daniel Přibyl (3:2).
09:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #88 Marek Dobeš (2:2).
07:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #90 František Toms bez asistence (1:2).
07:27
Útočník v sešívaném prošel přes 3 bránící hráče, přesto ale dokázal zakončit.
06:11
Po opravdu dlouhých 6 minutách jsme se konečně dočkali dvou gólů. Oba týmy berou po jednom.