2:0
5:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:6
20. Tereza Bočková, 35. Karolína Hašlová, 36. Tereza Bočková, 51. Nella Stašková, 51. Michaela Bezpalcová, 53. Nella Stašková, 54. Tereza Bočková, 56. Tereza Bočková - 1. Laura Vytrhlíková, 5. Laura Vytrhlíková, 9. Jitka Tóthová, 14. Nela Havlínová, 45. Veronika Kundertová, 46. Jitka Tóthová; rozhodčí: Martin Hrubec - Lukáš Teska; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 36 - Tereza Kalousová 47; po třetinách: 1:4, 2:0, 5:2;
Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí):
Do zápasu jsme nenastoupili hezky. Soupeř byl rychlejší, šikovnějí a produktivnější, přehrával nás ve všech situacích, i když jich bylo i jednu lajnu míň. Dokázali si vytvořit neuvěřitelný náskok. Avšak o to víc je cennější, že jsme každá z nás nepřestala makat a věřit, že se to zlomí. Poslední třetina byla diametrálně odlišná. Nastoupili jsme na hřistě seběvědomé a odhodlané zápas otočit. Každá jsme na otočení měly svůj podíl. Nenechaly jsme soupeře sáhnout si na míček a fanoušci nás udržovali v tempu. Všem děkujeme, soupeři a fanouškům. Přejeme bezpečnou cestu domů.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Po rozjetém začátku jsme nezvládli třetí třetinu, ve které jsme dostali pět rychlých gólů a tím pádem se zápas otočil ve prospěch hostí. Děkuji hráčkám, že i v tomto počtu dokázaly takto hrát a soupeři gratuluji k výhře. Nás teď čeká krásná dlouhá cesta domů a příprava na poslední dva domácí zápasy.
60:00
Střely ve 3. části: 21:13
60:00
59:41
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #77 Laura Vytrhlíková.
59:15
Hosté zkouší hru v 6-ti
59:04
Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
55:38
Zápas se nám právě začíná pořádně rozjíždět
55:35
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
55:35
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (8:6).
53:22
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (7:6).
52:01
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (6:6).
50:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová bez asistence (5:6).
50:01
45:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #11 Veronika Kundertová (3:6).
44:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #19 Natálie Janouchová (3:5).
42:19
Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za opakované přestupky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:11
40:00
35:11
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #24 Bára Procházková (3:4).
34:16
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #10 Nella Stašková (2:4).
13:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #16 Jitka Tóthová (0:4).
08:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #10 Nela Havlínová (0:3).
04:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (0:2).
00:41
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Leona Tancošová, Nela Havlínová, Laura Vytrhlíková, Jitka Tóthová, Natálie Janouchová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Lucie Krátká, Tereza Bočková, Michaela Bezpalcová