2:2
4:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - Wizards DDM SO Praha 10 B 6:2
3. Antonín Pačinek, 12. Šimon Krkoška, 17. Matyáš Krkoška, 20. Matyáš Krkoška, 22. Vendula Řeřichová, 23. Patrik Kos - 3. František Komínek, 11. Lukáš Kaliberka; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Postránecký -2 - Mikuláš Pernička ?; po třetinách: 2:2, 4:0;
24:00
23:29
Vyloučen hráč #11 Šimon Krkoška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za nesportovní chování.
22:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #90 Patrik Kos bez asistence (6:2).
21:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #85 Matyáš Krkoška (5:2).
19:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #60 Josef Řeřicha (4:2).
19:14
Vyloučen hráč #26 Martin Dynybil družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
16:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #1 Patrik Postránecký (3:2).
12:00
12:00
11:48
Vyloučen hráč #7 Luka Liška družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #11 Šimon Krkoška, asistoval #85 Matyáš Krkoška (2:2).
10:46
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #65 Lukáš Kaliberka, asistoval #8 Adam Čermák (1:2).
07:48
Vyloučen hráč #80 Vendula Řeřichová družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
02:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #32 Antonín Pačinek, asistoval #85 Matyáš Krkoška (1:1).
02:02
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #42 František Komínek, asistoval #77 Matěj Kubricht (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Petr Jahoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Patrik Postránecký; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Antonín Pačinek, Matyáš Krkoška, Vendula Řeřichová