4:3
1:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:10
2. Jan Gerža, 15. Libor Kuba, 28. David Přibil, 30. František Blažek, 33. Tomáš Světlík, 40. Libor Šťasta, 60. Martin Ďuriška - 6. Andrej Čapek, 10. Ondřej Holoubek, 14. Andrej Čapek, 32. Martin Kučírek, 35. Patrik Mendl, 36. Jan Gerža, 46. Andrej Čapek, 48. Luboš Brzoň, 49. Ondřej Holoubek, 58. Andrej Čapek; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 7 + František Blažek OS:1; využití: 1:3; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 32 - Tomáš Černohlávek 28; po třetinách: 2:3, 4:3, 1:4;
Komentář domácích Šťasta Libor (Trenér):
Souhlasím s trenérem hostů, že v zápase o nic nešlo a tak jsme k tomu přistoupili. Asi to nemá cenu ani komentovat, protože přístup některých k zápasu byl velmi špatný. Zbytečně moc vyloučení. Je potřeba do budoucna méně kecat s rozhodčími a více hrát. Jinak děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Trtík Petr (Trenér):
V dnešním zápase bylo znát. že se jední již o poslední zápas základní části a bylo o poznání méně pohybu na obou stranách, což nám paradoxně vyhovovalo. Soupeř nás nechával hrát s balonem a nechal prostor pro kombinaci což se nám dařilo využívat. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí do další fáze soutěže. Nakonec bych chtěl moc poděkovat paní Černohlávkové, která nás podporovala na každém zápase.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
59:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #24 David Sedláček (7:10).
58:20
Franta střílí, ale vedle.
57:16
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (6:10).
56:09
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:09
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nesportovní chování.
55:30
Znojmo hraje hezké oslabení.
54:18
Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za držení.
53:30
Časoměřič vzkazuje: Že Šťásta si spletl podlahu s bazénem.
48:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (6:9).
47:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (6:8).
46:59
Hosté hrají osobku.
45:47
Ďuriška blokuje.
45:04
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (6:7).
43:47
Světlík běží sám na bránu, ale míček letí za maňták.
39:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #44 Libor Šťasta, asistoval #18 Vojtěch Vlček (6:6).
37:51
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
36:57
Znojmo napadá.
35:43
Vlastní branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža (5:6).
34:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #22 Patrik Mendl, asistoval #19 Luboš Brzoň (5:5).
33:44
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Hoch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za zdržování hry.
32:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #30 Lukáš Bauer (5:4).
31:51
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek bez asistence (4:4).
31:51
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:51
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - osobní trest.
30:45
Ďuriška předvádí jeho kličky.
29:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #3 Tadeáš Hoch (4:3).
28:03
Znojmo srovnává!!
27:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #24 David Sedláček (3:3).