3:7
2:6
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Ústí B 5:14
22. Jan Hlavsa, 33. Štěpán Mosler, 35. Aleš Hoch, 45. Jan Hlavsa, 45. Štěpán Mosler - 20. Vladimír Štorek, 23. Jakub Koník, 25. Vladimír Štorek, 27. Vladimír Štorek, 29. Filip Kučaba, 31. Jindřich Grosse, 32. Filip Kučaba, 40. Filip Kučaba, 42. Jindřich Grosse, 43. Vladimír Štorek, 46. Jakub Koník, 52. Vladimír Štorek, 53. Jindřich Grosse, 58. Vladimír Štorek; rozhodčí: Hynek Mošna - Dominik Dolejš; vyloučení: 7 + Stanislav Hykš OS:1; využití: 0:3; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 26 - Tadeáš Dittrich 35; po třetinách: 0:1, 3:7, 2:6;
Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér):
Náš vrchol trapnosti. Jediné pozitivní na této sozoně je, že naštěstí už skončila...
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Dneska to bylo nejen zápasová vítězství, ale i morální. Sáhli jsme si na dno, ale klobouček. Makali jsme, bránili jsme, útočili jsme, nemohli jsme dejchat a všechno jako tým. Těch posledních 5 minut nám možná udělá chuť do další sezony. Děkujem rodinám, manželkám a tak, že nám tohle šílenství trpěj. Třeba v září....Díky.
60:00
Střely ve 3. části: 16:19
60:00
57:44
Hosté využívají přesilové hry a zvyšují skóre na 5:14.
57:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #17 Patrik Šredl (5:14).
56:14
Hosty čeká další přesilová hra.
56:13
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
56:13
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:13
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #69 Jakub Koník (5:13).
52:35
Opět míček končí v brance domácích.
51:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #14 Filip Kučaba (5:12).
51:40
Hosté se trefují a zvyšují gólový náskok na 5:12.
48:54
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #19 Jindřich Grosse.
48:54
Hosty čeká nájezd.
45:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #24 Vladimír Štorek (5:11).
45:08
Hosté dávají další branku.
44:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (5:10).
44:33
Další akce domácích, která končí brankou.
44:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #12 Milan Skopový (4:10).
44:16
Domácí snižují náskok hostů na 4:10.
42:35
42:35
Hosté neztrácí čas a opět zvyšují skóre na 3:10.
42:04
Domácí hrají v plném počtu.
41:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:9).
41:11
Hosté využívají další přesilovou hru a zvyšují skóre na 3:9.
40:00
40:00
Zahajujeme poslední třetinu dnešního utkání.
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:8).
39:01
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
39:01
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:01
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
39:00
Nyní byli vyloučení hráči na obou stranách a pokračuje hra 4 na 4.
38:28
Hosté mají opět přesilovou hru.
38:27
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #26 Stanislav Hykš (3:7).
34:55
Domácí se opět prosazují a snižují stav na 3:7.
32:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (2:7).
32:05
Mosler využívá ponechání výhody a dává gól.
31:18
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (1:7).
30:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (1:6).
30:26
Tým hostů přidává další branku.

28:12
Timeout Florbal Sokolov
28:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #17 Patrik Šredl (1:5).
28:12
A máme tu další branku hostujícího týmu.
26:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (1:4).
26:30
Hosté se opět trefují a zvyšují náskok.
24:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #69 Jakub Koník (1:3).
24:42
Hosté zvyšují gólový náskok.
22:18
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:2).
22:18
Tým hostujících rychle odpovídá a dává v přesilovce gól.
21:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #21 Karel Tyrpekl (1:1).
21:40
Domácí tým dává gól v oslabení.
21:17
Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
19:51
Tým hostů využívá přesilovou hru a otevírá skóre.
18:45
Hosté mají přesilovku.
18:36
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:10
Blížíme se ke konci první třetiny, která je zatím velice vyrovnaná a tým domácích dost napadá.
12:12
Domácí tým opět presuje.
09:58
Zápas je stále vyrovnaný a zatím bez gólů.

07:21
Domácí vytváří velký tlak u branky hostujícího týmu.

02:42
Gólman domacích si připisuje krásný zákrok.
02:13
Sledujeme velice vyrovnané utkání.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Hynek Mošna a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Jiří Strnad, Hynek Nikolič, Filip Kučaba, Jindřich Grosse, Vladimír Štorek
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Matouš Tesař, Stanislav Hykš, Jan Hlavsa, Štěpán Mosler, Aleš Hoch