0:3
2:5
- : -

Florbal Chomutov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
1. Vít Sobek, 35. Vít Sobek, 40. Vít Sobek - 5. Marek Navrátil, 21. Marek Navrátil, 27. Matyáš Borek, 30. Jakub Hrnčíř, 34. Vojtěch Procházka, 36. Vojtěch Procházka, 37. Robert Málek, 38. Matyáš Borek, 42. Marek Navrátil; rozhodčí: Václav John - Šimon Dubský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 6 - Matěj Pašek 13; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:5;
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
41:25
Vojtěch Procházka svou ranou div nerozlomil břevno, pohotovou dorážkou se následně prosadil Filip Šimek.
41:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (3:9).
40:16
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #92 Tomáš Urban (3:8).
37:07
Timeout Florbal Chomutov
37:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (2:8).
36:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #8 Matyáš Kýr (2:7).
35:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (2:6).
34:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #81 Vojtěch Diepold (2:5).
33:40
Famózně rozehraná standartní situace a Chodov vede už o 4 branky.
33:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #86 Filip Šimek (1:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
29:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #88 Marek Navrátil (1:4).
29:40
Dle zápisu domácí tým byl v přesilovce 5 na 3 takzvaně jalový.
27:00
Chomutov si vyzkouší přesilovku proti třem!
26:55
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
26:20
Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
26:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #86 Filip Šimek (1:3).
25:40
Chomutov svou početní výhodu nevyužil.
21:00
Rovnovážný stav hry mění svým druhým gólem Navrátil. Tentokrát Chodovu sice nenavrátil vedení, protože Chodov zatím nevedl, ale postaral se o to, že vedení bude moci navrátit, pokud o něj Chodov přijde gólem Chomutova.
20:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (1:2).
19:20
Chodov svou přesilovku nevyužil, stav je sále nerozhodný a fanoušci sledují vyrovnaný florbal.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
14:58
Chomutovští, zřejmě na popud správce sociálních sítí tohoto klubu, přidali na důrazu. Pomyslný dvojitý červený vykřičník vystavil svému soupeři Denis Pilař.
14:57
Vyloučen hráč #85 Denis Pilař družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:05
Za tónů hudebního klenotu české popmusic, který se těší velké oblíbenosti všech pořadatelů i fanoušků, sledujeme vyrovnaný zápas v poměrně rychlém tempu.
07:15
Po sedmi a čtvrt minutách hry zvoní tyč. Chomutovský gólman má zatím branku dobře postavenou.
04:50
Chodov se dotáhl. Ačkoli se v úvodu zápasu lépe vedlo Severočechům, Pražané se gólem Navrátila vrací do zápasu. Dalo by se tedy říci, že Navrátil navrátil Chodov do zápasu.
04:40
00:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #54 Lukáš Kugel (1:0).