2:1
2:1
- : -

Prague Tigers - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 4:5
17. Pavel Linhart, 19. Tomáš Jirička, 32. David Hiblbauer, 33. Jakub Langhammer - 4. Jan Venera, 8. Ondřej Duben, 14. Daniel Bruntz, 27. Daniel Bruntz, 45. Ondřej Duben; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Třešňák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Schovánek 29 - Karel Schamberger 17; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 5:13
45:00
44:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #66 Jan Venera (4:5).
44:32
Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
43:47
Timeout Prague Tigers
41:40
Vyloučen hráč #18 Štěpán Klupák družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
35:24
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
32:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Jakub Langhammer, asistoval #21 Matyáš Kallup (4:4).
31:25
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
31:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #21 Matyáš Kallup (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:10
30:00
26:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #46 Patrik Šebek (2:4).
18:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jirička bez asistence (2:3).
16:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #13 Pavel Linhart, asistoval #98 Matěj Gross (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:11
15:00
13:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #71 Jiří Miler (0:3).
07:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #32 Tomáš Volovik (0:2).
03:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #59 Petr Špaček (0:1).
02:06
Vyloučen hráč #87 Filip Snížek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Tomáš Třešňák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Jan Venera, Patrik Šebek