2:3
- : -
FBC Liberec

TRAPOL Tatran Střešovice - FBC Liberec 8:4
12. Adam Bureš, 18. František Vladimír Žilka, 19. Jakub Klápa, 25. Jakub Šolle, 27. Štěpán Lovíšek, 30. Jakub Šolle, 37. Ondřej Panuška, 45. Ondřej Panuška - 19. Filip Šťastný, 31. Daniel Vik, 42. Jakub Cejnar, 42. Petr Zeman; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Třešňák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 15 - Petr Průšek 16; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:9
45:00
44:49
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #99 Adam Aarons (8:4).
41:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #15 Michael Sluka (7:4).
41:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jakub Cejnar, asistoval #11 Jakub Dušek (7:3).
36:01
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #11 Jáchym Holý (7:2).
30:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #58 Petr Zeman (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:7
30:00
29:55
Vyloučen hráč #83 Adam Škoda družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
29:10
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #27 Matěj Kučera (6:1).
26:52
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #35 Jakub Šolle (5:1).
24:51
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #5 Štěpán Lovíšek (4:1).
20:28
Vyloučen hráč #79 Ondřej Vázler družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:35
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #20 Adam Karel (3:1).
18:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #96 Filip Šťastný, asistoval #32 Josef Bittner (2:1).
17:09
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #13 František Vladimír Žilka bez asistence (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
11:52
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Tomáš Třešňák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Petr Průšek; hráči v poli: Petr Faltus, Jakub Dušek, Michal Blažek, Jakub Cejnar, Ondřej Vyvial