0:2
- : -
FBC Liberec

Florbal Ústí - FBC Liberec 3:8
5. Jan Dobosz, 21. Jan Samuel Polák, 28. Aleš Vlach - 3. Jakub Horník, 6. Petr Kukla, 12. Jan Karl, 14. Štěpán Sázavský, 14. Matěj Stránský, 34. Ondřej Čumpelík, 45. Ondřej Čumpelík, 48. Štěpán Sázavský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Pavel Váňa; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 7, Vojtěch Pražák 12 - Matyáš Devátý 24; po třetinách: 1:5, 2:1, 0:2;
Komentář domácích Stummer David (Vedoucí):
Těžko se to dnes hodnotí. Zápas rozhodla jednoznačně 1. třetina, kde jsme absolutně neplnili věci, které jsme plnit měli. Oproti včerejšku diametrálně odlišný zápas. Nerozumím tomu, že včera to jde a konečně snad poprvé v sezóně jsme hráli a dělali věci, co jsme chtěli a dnes to prostě někteří absolutně nebyli schopni plnit. Druhá třetina z naší strany podstatně lepší a dostali jsme se zpátky na koně a troufám si říct, že jsme byli jendoznačně lepší. Srazil nás gól těsně po odbráněném oslabení na 3:6. I tak jsme měli spoustu šancí se do zápasu zpět dostat, ale tak jako celou sezónu nás zradila koncovka. Věřím, že si někteří ujasní v hlavě, co vlastně chtějí a začnou tak vystupovat a pracovat i v tréninku, jinak to dál nepůjde. Každopádně bych chtěl poděkovat všem hráčům za sezónu, která byla dost náročná vzhledem k počtu, který máme a dost často jsme zápasy odjezdili na 2 lajny. Věřím, že v příští sezóně budeme lepší a nebezpečnější. Díky Vojtovi, Dobimu a Kimmimu a přeju jim hodně štěstí v jejich další kariéře. Věřím, že se florbalově neztratí. Díky taky Mertičovi za celou sezónu, kterou s klukama odjezdil i když to často bylo náročné a taky samozřejmě skvělým divákům a pořadatelům.