2:4
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 8:7
3. Hynek Mošna, 4. Jiří Čížek, 8. Lukáš Porazil, 32. Pavel Šimeček, 33. Jan Huleš, 49. Pavel Šimeček, 58. Jakub Mikolášek, 60. Jakub Mikolášek - 9. Marek Vachoušek, 17. Jakub Švarc, 25. Jakub Sklenář, 26. Albert Půlpán, 29. Jan Pavlíček, 34. Vojtěch Fortelný, 41. Kryštof Garreis; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Daniel Dolák 8 - Lukáš Brož 18; po třetinách: 3:2, 2:4, 3:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Prvních 5 minut z naší strany skvělých, pak chuť opadla a hráli (hlavně bránili) jsme dost naivně. Přesto to byl napínavý match, který se musel všem fanouškům líbit. Díky za zápas a zítra zase na značkách.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Skvělý zápas s těma nejlepšíma parametrama v playoff, pro nás s trochu nešťastným koncem. Každopádně děkuju klukům za nejlepší výkon v téhle sezóně. Smekám před nima klobouček. Zároveň děkuju našim divákům, kteří nás celý zápas podporovali. Budeme se ještě snažit soupeře v téhle sérii potrápit. Je to pořád 1:0, stát se může cokoliv.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:59
Děkujeme všem divákům za podporu, včetně toho zlatého čtyřnohého chlupatého! Na viděnou zítra!
59:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (8:7).
59:56
Mikolášek neskutečná šibenice!!!
59:12
Timeout SK Florbal Benešov
57:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (7:7).
57:15
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:15
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky.
55:48
Dolákova zázračná ručka na poslední chvíli vyráží míček
55:02
Sloup hasí situaci jakožto poslední hráč v suchém triku takříkajíc
54:26
Mikolášek v šanci přestřeluje jen asi o 10 metrů...
48:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (6:7).
40:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #20 Adam Balík (5:7).
39:30
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:26
Tak přísahám, že při Benešovu teď stálo všechno štěstí a míček do brány ne a ne doputovat
38:49
Mošnovu nebezpečnou střelu gólman vyráží rukou mimo hřiště
38:07
Blažek teď zasprintoval zpět a zabránil střele hostí
37:41
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
33:41
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #16 Albert Půlpán (5:6).
32:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:5).
32:19
Huleš teď ze vzduchu trefuje odražený míček a vyrovnává!
31:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (4:5).
31:21
Katolický leží na zemi a drží se v bolestech za nohu. Naštěstí se ale zvedá a skáče na střídačku.
30:15
Hru si nyní určuje spíše Benešov, ale Plzeň se nevzdává a vysoko napadá
28:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #88 Kryštof Garreis (3:5).
28:58
Pavlíček trestá chybu domácích a posílá jedovatou střelu k tyči, kterou se nemýlí
27:35
Brož skokem chytá nebezpečnou střelu od Čížka
26:55
Dvojice Med - Stejskal úspěšně likvidují šance Benešova
25:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #26 David Lukáš (3:4).
25:42
Půlpán bezchybně zakončuje do šibenice a posílá tak svůj tým do vedení
24:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář bez asistence (3:3).
19:11
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
16:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #88 Kryštof Garreis (3:2).
16:48
Povedený protiútok hostí Švarc nekompromisně zakončuje do prázdné branky
16:15
Šimeček ve střelecké pozici těsně vedle
14:00
Hra se nyní přelévá sem a tam, sledujeme vyrovnaný zápas napěchovaný všelijakými emocemi
11:00
I hosté si tvoří šance, často ale končí mimo bránu
08:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:1).
08:20
Hra je zatím spíše v režii domácích, což se projevuje i na nynějším skóre
07:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #98 Jiří Čížek (3:0).
03:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #88 Šimon Dubský (2:0).
02:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #99 Jan Huleš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Michal Vojtíšek, David Lukáš, Albert Půlpán, Kryštof Garreis, Jakub Švarc
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek