1:2
0:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 2:4
14. Jiří Sloup, 38. Ondřej Kuhajda - 27. Jakub Sklenář, 34. Petr Tůma, 51. Jan Pavlíček, 56. Petr Tůma; rozhodčí: Václav John - Michal Tichý; vyloučení: 4:5 + Marek Vachoušek OS; využití: 0:3; diváků: 138; zásahy brankářů: Jiří Cisler 24 - Ondřej Vyhnal 27; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Předvídatelnost a nekreativita v útočné fázi zapříčinila, že jsme dali jen dvě branky, na ty se dá vyhrát velmi těžko. Děkujeme všem fanouškům, vytvořili fantastickou kulisu. Doufám, že i další utkání budou v hezké atmosféře a že je podpoříme atraktivním florbalem.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Znova perfektní utkání stejně jako včera, akorát s dobrým výsledkem pro nás. Děkuju svým klukům za předvedený výkon a našim skvělým divákům za podporu. Soupeři děkuji za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:29
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
59:05
Na hřišti nové síly a Kuhajda hned pálí.
55:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #26 David Lukáš (2:4).
54:33
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
54:22
Mošnovu střelu gólman vyráží maskou a tímto nejspíš končí šance domácích z přesilové hry
52:25
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
52:25
Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
52:25
Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:25
Emoce tu neskutečně se všemi drásají, což se projevuje i na vyloučeních...
52:00
Hra je nahoru a dolu, vidíme krásné akce obou týmů.
50:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:3).
49:03
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:41
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #22 Michal Vojtíšek.
46:00
Ani druhá přesilovka domácích nebyla využita.
45:38
Velký zmatek před brankou hostů, gól z toho není.
44:28
Benešov extra poctivě chodí do bloku.
43:49
Vyloučen hráč #88 Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za držení.
42:53
A znovu to samé včetně stejných aktérů :(
41:10
Porazil po přihrávce z rohu od Mošny těsně nad.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:15
40:00
39:12
Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
39:12
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:10
Tak momentálně málem proběhly vlastní góly u obou družstev po sobě.
37:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #41 Jiří Sloup (2:2).
36:02
Kuhajda v sólo akci pod tlakem těsně vedle
33:53
32:23
Vyloučen hráč #64 Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
32:23
Při protiútoku Benešova nechtěl domácí brankář za každou cenu dostat gól. A tak čapl včetně míčku i hokejku Švarce.
30:50
Chybu útočníků aby pořád hasili obránci...
29:01
Výhoz od Vyhnala na kapitána, který prověřil připraveného Cislera.
28:23
Na míčku hosté, gólovou příležitost si však nevytvořili.
26:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #78 Jakub Sklenář, asistoval #24 Jakub Švarc (1:1).
26:39
A máme tady drama!  Sklenář nekompromisně trestá.
24:15
Ze standartní situace před bránou Slavie se dostal do střely Adam Balík. Cisler však chytá a hned vysílá svůj tým do protiútoku.
23:00
Schovaná střela Blažka doletěla pouze do bloku hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
19:56
Těsně před koncem první třetiny uvidíme ještě standartku hostů z útočného rohu...
18:18
Mošna teď našel krásnou crossovkou na středu Kuhajdu, ten pálí pouze do těla hostujícího brankáře.
16:52
Med teď neúmyslně zblokoval střelu Benešova, Slavie si opět vytváří šance.
16:38
Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:38
A uvidíme přesilovou hru domácích. Padne z toho gól?
15:50
Blažek coby obránce motá na útočné polovině protihráče.
14:35
Garreis ve střelecké pozici do bloku.
13:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0).
12:27
Vyhnal proti Mollerově střele vykopává nohou a odráží míček do souboje na středu.
09:56
Dubský z půlky přesně do rukou Vyhnala...
07:45
Čížek crossovou přihrávkou na Mollera, ten trefuje skákajícího brankáře.
06:45
Více střel má plzeňská Slavie, všechny však končí v bloku Benešova.
05:22
Štědrý svou střelou prověřil gólmana hostí, ten rukou vyráží.
02:45
Sledujeme hru plnou brejků, zatím ani pro jeden tým s finální střelou...
01:00
Vítám Vás u dnešního zápisu. Hrajeme první minutu a tempo už máme stejně vysoké jako včera. Atmosféra je dechberoucí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Ondřej Vyhnal; hráči v poli: Petr Tůma, David Lukáš, Albert Půlpán, Jakub Švarc, Kryštof Garreis
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek