0:4
2:1
- : -

SK Florbal Benešov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:6
7. Adam Balík, 15. Petr Tůma, 49. Martin Šimek, 58. Ladislav Vorel - 11. Hynek Mošna, 26. Michal Fuchs, 28. Filip Štědrý, 28. Patrik Med, 31. Hynek Mošna, 57. Michal Fuchs; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Vyhnal 14, Lukáš Brož 5 - Daniel Dolák 25; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:1;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Zápas rozhodla část druhé třetiny, ve které jsme inkasovali většinu gólů. Děkujeme soupeři za zápas a děkujeme fanouškům za podporu. Přijďte zítra v 16:00 hodin na další zápas této série.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dnes jsme byli rozhodně kreativnější v útočení, tímpádem jsme si vytvořili dostatek šancí, abysme zápas vyhráli. Díky soupeři za utkání a všem fanouškům za vytvoření hezké atmosféry.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
A je tu konec. Plzeň byla dnes efektivnější a získává druhý bod v sérii.
58:40
Pokus o střelu do prázdné těsně vedle!
57:55
Brož běží ven a jde se hrát vabank v šesti!
57:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:6).
57:07
Michal Vojtíšek vystřelil a Láďa Vorel si skvělým důrazem před brankou udělal místo a snižuje!
56:53
Timeout SK Florbal Benešov
56:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (3:6).
56:37
A zvoní i na druhé straně! Tentokrát přední tyč a míček letí ven.
55:56
Poláček lob přes celé hřiště, Martin Šimek si zpracoval, vystřelil a orazítkoval břevno :(
54:07
Fanoušci vytváří výbornou atmosféru! Díky našim i výjezdářům z Plzně!
52:43
Poláček další výběh a pěkná střela těsně vedle.
51:30
Jonáš Vrkoslav vybojoval další standartku, dnes ho musím pochválit, že dělá skvělou černou práci pro svůj tým.
51:04
Lukáš Brož výborný reflexivní zákrok! Nyní je ošetřován, protože byl atakován.
50:14
Dubský nyní přestřelil v nadějné šanci.
48:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (3:5).
48:31
Tak klasická spolupráce této dvojice a Šimek vstřelil gól.
45:10
Kryštof Garreis ve stoprocentní šanci. Brankář hostí úžasně rukou chytil.
44:31
Míček nyní změnil svůj tvar a rozhodčí přerušil hru. Toto rozhodnutí vídáme, protože míček změnil svůj pohyb v tzv. beyblade a nešlo s ním vůbec hrát.
43:55
Tak to byla pecka. Michal Vojtíšek musí zkontrolovat svoji hůl, zda není zlomená.
43:10
A hned první zákrok našeho Dominátora. Fanoušci tleskají a fandí.
42:10
Třetí třetina začala ve velkém tempu. Připomíná mi to začátek druhé třetiny, kdy se přelévala hra nahoru a dolů. Vítáme v brance Lukáše Brože. Uvidíme, zda tento tah bude impulsem k otočení zápasu. Luky, už to zavři!
41:40
Vojta Pavlíček dobrá narážečka s Jaegerem, ale brankář Plzně má dnes dobrý den.
39:01
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:01
Tůmič teď kouzlil s míčkem jako před čtrnácti dny s aku vrtačkou při stěhování a zastavil ho až faul. Nyní přesilovka, Poláček střela z první, ale musím pochválit brankáře hostí, který chytá výborně.
37:05
A je to tady. Strkanice mezi Tůmičem a hráčem hostí. Oktagon je dnes v Ostravě, kluci, ne tady.
36:00
Šimek střela vedle. Hra se nyní dost přiostřuje. Už jsem si myslel, že zažiju konečně klidné utkání, ale vypadá to, že druhá půlka zápasu bude o dost tvrdší.
34:40
Tůma, Kryštof Garreis a Láďa Vorel teď pěkná akce, ale gól z toho nebyl.
34:00
Benešovská hra je teď velmi nervózní. Roman Kieler nyní předvádí tzv. Fergusonův fén, aby některé hráče probral.
30:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (2:5).
29:16
Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:35
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
27:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (2:4).
27:52
Tak nyní jsem nestíhal psát. Dva slepené góly a nyní vyloučení.
27:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:3).
26:31
Mišus Vojtíšek teď udělal krásnou stahovačku a vystřelil, ale brankář Plzně chytá také výborně.
25:07
25:07
Tak před brankou Ondry Vyhnala byla skrumáž, míček našel borec z Plzně a tuto šanci využil a máme vyrovnáno 2:2.
24:53
Ondra Vyhnal si nyní vysloužil potlesk tribun, skvělý zákrok.
23:53
Kryštof Garreis výtečný blok. To bude kérka až do pondělí.
22:30
Tak nevím, kolik kofeinu dnes dal Albert Půlpán, ale je ho plné hřiště. Nyní dal perfektní rameno soupeři a hned utíkal do brejku.
21:47
A na hřišti vítáme benešovského Ovečkina - Martina Šimka, který hned v prvním střídaní byl v šanci, ale přestřelil. Klasická spolupráce s Polimasterem.
20:28
Tůmič v rychlém brejku, vystřelil, ale blokující Plzeňáci zachytili míček. Zase tu je tempo na 200%, tak to vypadá zajímavě.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny. Stav utkání je zatím 2:1 pro domácí. Fanoušci hrají na bubny na plné pecky, hráči obou týmů makají na plno, vypadá to na další vyrovnaný zápas. Vzhledem k tomu, že jsem dnes při sledování Arsenalu prodělal už dva infarkty, tak doufám, že to nebude moje konečná, protože zápas zatím vypadá, že to bude jak na houpačce. Nyní DJ roztočí songy, klobásky z grilu a točená Plznička, na kterou tímto zvu Marka Vachouška, který tu z nepochopitelných důvodů není?!
18:54
Druhou přesilovku Plzeň nevyužila. Výbornou práci odvedl hlavně Michal Vojtíšek, který několika bloky zabránil míčku k brance Ondry Vyhnala.
18:06
Krásný cross Plzně, ale hráč s číslem 8 v nadějné šanci netrefil míček.
17:33
Adam Balík bude muset příští víkend na brigádu, protože má zlomenou florbalku :(
17:05
Ve čtyřech, ve čtyřech, dáme góla ve čtyřech? Tento chorál nyní zní celou halou, tak uvidíme.
16:41
Kuba Sklenář se ocitl v zajímavé šanci, ale nedal. Byl tak pilný, že se ihned vracel zpět, ale jeho sekyra byla oceněna trestnou lavicí.
16:24
Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
15:46
Adam Balík nyní navštívil střídačku soupeře. Všichni jsou ale v pořádku.
14:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:1).
14:19
Jak jsem řikal. Zajímavá standartka byla výborně zahraná a Petr Tůma má dnes střeleckou florbalku od nejmenované značky.
14:17
Jonáš Vrkoslav vybojoval zajímavou standartku.
12:58
Zatím vidíme zápas bez nějakých zbytečných přerušování. A pozor, Martin Jaeger vystartoval za míčkem v rychlosti Usaina Bolta, ale Plzeň ho perfektně zdvojila a o míček přišel.
12:09
Fandí se ze všech sil a hráči makají na plno. Bude první mexická vlna v Bystřici v historii?
10:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna bez asistence (1:1).
10:35
Tak Plzeň vstřelila branku také z přesilovky. Vypadá to, že oba týmy se na tyto herní situace přes týden vzorně připravily.
08:36
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky.
08:36
Plzeň se dostala v oslabení do brejku a brankovou situaci uhasil Láďa Vorel faulem za 2 minuty. Jde se na hru 4 na 4.
07:32
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:32
A máme tu další přesilovku. Tak jak dopadne?
06:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #63 Petr Tůma (1:0).
06:42
Tůmič to zkusil znovu, tentokrát brankář chytil nohou, ale odraz míčku využil Adam Balík a Benešov vede 1:0!
06:20
Tůma střílí - blok Plzně.
05:16
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
05:16
Albinstrom skvělou kličkou vybojoval přesilovku.
04:25
Tůmič našel žabičkou Michala Vojtíška, ten bohužel v nadějné šanci nezkrotil míček.
03:30
Na tribuně bude také velký souboj. Fanynky Benešova vs. Plzeňáci. Očekáváme decibely lásky celou halou.
02:55
Na hřišti po delší době vidíme i Láďu Vorla, který doléčil své zranění na Play off.
02:23
Ondra Vyhnal výjimečný zákrok. Začátek zápasu je ve velkém tempu.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu. Na hale to vypadá na full house, doufáme, že i u online přenosů doma, v hospodách či v parlamentu České republiky jste ready.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Ondřej Vyhnal; hráči v poli: Ladislav Vorel, Albert Půlpán, Michal Vojtíšek, Kryštof Garreis, Petr Tůma