3:1
- : -
FbC Plzeň

Kanonýři Kladno - FbC Plzeň 10:6
7. Hynek Špaček, 10. Matyáš Růžička, 19. Martin Čermák, 19. Matěj Čika, 20. Martin Čermák, 25. Karel Frýba, 35. Ferdinand Tomášek, 51. Hynek Špaček, 52. Ferdinand Tomášek, 58. Karel Frýba - 23. Martin Benedikt, 30. Martin Benedikt, 31. Jan Šik, 33. Jan Baštýn, 36. David Janovský, 49. Jan Baštýn; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 15 - Filip Beran 17; po třetinách: 5:0, 2:5, 3:1;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Dneska hodně chyb. Tohle nebyl ani zdaleka náš standard. O to víc si ceníme vítěztví a vedení v sérii.
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Dneska v první třetině lekce z produktivity, nicméně jsme se ve druhé třetině zvládli dostat zpátky do zápasu a alespoň lehce přiživit naději z výsledku, třetí třetina byla už hlavně o emocích.
58:48
Sobkovu ránu od mantinelu vyráží Janoušek nohou.
57:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #81 Martin Čermák (10:6).
57:15
Frýba zamířil k bližší tyčce a zúročuje kladenskou přesilovou hru.
56:58
Čika pálí pouze do hrudi Berana.
56:14
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:50
Odložené vyloučení, Kladno v 6ti.
53:18
Sobkova rána mířila pouze do mantinelu.
51:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (9:6).
51:15
Čermák znovu ukázal, že umí skvěle nahrát do odkryté brány.
50:50
Timeout FbC Plzeň
50:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #81 Martin Čermák (8:6).
50:26
Čermák si skvěle počkal na náběh Špačka, který zakončuje do odkryté branky.
48:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #71 Pavel Souček (7:6).
48:05
Baštýn střelou od mantinelu snižuje kladenské vedení už jen o branku.
46:55
Tomášek vybojoval balon, nahrává Špačkovi. Velký tlak domácích před brankou hostí k prosazení ale nakonec nestačil.
45:29
Tomášek prokličkoval celé hřiště, nahrávka na Růžičku už mu ale neprošla.
43:29
Janoušek vysílá výhozem Procházku až před brankáře hostí. Ten pálí pouze do hrudě Berana.
40:55
Janoušek vytahuje další zákrok.
40:26
Špaček prostřelil míček Beranovi mezi nohami, gól ale neplatí. Postavení v malém brankovišti.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:00
Čermák krásně uzemnil dlouhý balon, jeho kličku na dlouhou ruku Beran jen tak chytil.
37:38
Janoušek vychytal Mrvíka.
36:22
Špaček nahazuje na Růžičku, jeho teč ale nevyšla ideálně.
35:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #49 Štěpán Kaas (7:5).
35:12
Plzenský útočník napaluje tyč.
34:26
34:26
I ve čtyřech to jde, což nám ukázal Čermák s Tomáškem, kteří si v úniku 2na1 dokázali přehrát do prázdné branky.
33:55
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
33:26
Čikova pohotová rána rozezvučela pouze boční tyč.
33:00
Denisovovu ránu zblokoval Frýba
32:16
31:58
Čika ve velké šanci, balonek mu sjel z čepele.
30:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (6:3).
30:26
Šik beckhandem snižuje vedení Kladna.
29:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Martin Benedikt, asistoval #7 Jiří Varta (6:2).
28:52
Čermák zpoza brány hledal Růžičku, jeho střelu Beran vyrazil.
22:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Martin Benedikt, asistoval #18 Jiří Levý (5:1).
21:23
Standardní situace Plzně z úrovně velkého brankoviště končí pouze v bloku domácích.
20:57
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #89 Karel Frýba.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:44
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
19:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák bez asistence (5:0).
18:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #73 Jakub Kříž (4:0).
18:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #66 Matyáš Růžička (3:0).
18:25
Nádhernou kombinaci předvedlo trio Tomášek-Růžička-Čermák, kteří rozebrali Plzeň a poslední zmíněný zakončuje do prázdné branky.
16:59
Šik zachytil kladenskou nahrávku, jeho pohotová střela ale mířila mimo.
15:18
Špaček pálí od mantinelu, Beranovi následně ještě míček nebezpečně poskakoval u nohou.
13:21
Špaček od mantinelu nahrává na Tomáška, jeho ránu z první vyráží Beran nohou.
12:44
Bémovu prudkou ránu Beran pokryl.
12:05
Hosté v plném počtu.
11:19
Tomášek obdržel náhru před odkrytou branku, kterou však přestřeluje.
10:04
Vyloučen hráč #69 Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:04
Kladno si vyzkouší svou první přesilovou hru v utkání.
09:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:0).
09:35
Tomášek posílá crossovou nahrávku na Růžičku stojícího před brankou, který doťukává balon za záda Berana.
09:03
Janovský prozkoušel střelou Janouška.
08:00
Varta proběhl hřiště, jeho rána ale končí vysoko nad brankou Kladna.
06:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0).
06:52
Tomášek posílá dlouhý balon před branku hostí, odražením se dostává ke Špačkovi a ten se již nemýlí.
05:44
Horákovo nahození na Procházku se mu za záda brankáře doklepnout nepodařilo.
04:25
Sobkova rána šla pouze do hrudi Janouška.
03:49
Beran zachytil kladenskou ránu.
02:53
Janoušek pokryl další střelu.
02:06
Čika si doběhl do rohu pro balon a rychle jej přehrává před branku, druhý útočník ale balonbek promáchl.
01:09
První zákrok utkání si připisuje brankář Janoušek.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Pavel Souček, Vojtěch Mrvík, Jan Baštýn, Patrik Hájek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hynek Špaček, Karel Frýba, Martin Čermák, Ferdinand Tomášek, Matyáš Růžička