0:4
0:0
FBS Olomouc

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 5:6pn
8. Lukáš Kučera, 15. Vojtěch Fedra, 16. Vojtěch Fedra, 25. Lukáš Kučera, 38. Lukáš Kučera - 6. Jan Kopecký, 42. Jan Kopecký, 44. Jan Kopecký, 47. Jiří Novák, 60. Jan Kopecký, N Bohdan Kopelec; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Ponížil; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 159; zásahy brankářů: David Tenora 25 - Dominik Hrabě 30; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:4, 0:0;
Komentář domácích Frýdek Jan (Vedoucí):
Dnes jsme byli svědky velmi vyrovnaného zápasu. První dvě třetiny jsme byli daleko efektivnější v zakončení, což se také promítlo do skóre před třetí třetinou. Poslední třetina byla herně vyrovnaná, ale góly dávala jen Olomouc, přičemž, ale David chytal fantasticky. Prodloužení se hrálo opatrně na obou stranách, ale šance se objevolvaly na každé straně. V nájezdech bych chtěl vyzdvyhnout především oba výkony brankářů. Děkujeme soupeři, rozhodčím a především našim fantastickým divákům. #atlas.ultras #freeferko
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Vstup do série jako hrom...musíme pochválit soupeře a jeho silné individuality v týmu. První třetina pro nás byla velmi težká než jsme se s nimi srovnali. Jinak na to , že nám dnes chybělo hodně hráčů základní sestavy, včetně nejproduktivnějšího hráče Igyho Macháčka, kterého tímto zdravíme a přejeme mu brzké uzdravení, to co naši kluci předvedli v druhé půlce zápasu zaslouží absolutorium. Ted bude duležité dobře zregenrovat a zítra udělat druhý velmi důležitý krok v sérii. Věřím, že ted už budeme zápas od zápasu silnější!! Dekujeme soupeři a divákům, že nás přijeli podppořit i takto daleko. # hot16family

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #19 Lukáš Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #47 Bohdan Kopelec a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #61 Denis Müller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #11 Tomáš Skoupil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #29 Ondřej Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #8 Jan Minář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #6 Jan Frýdek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #26 Jan Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #5 Šimon Borek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #29 Šimon Borik , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #47 Bohdan Kopelec a vstřelil gól.
59:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:5).
57:17
Timeout FBS Olomouc
46:28
Timeout FBK Atlas Blansko
46:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (5:4).
44:39
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
43:42
43:40
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi.
41:15
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:10
40:00
37:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:1).
35:22
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:35
22:56
Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:39
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
17:25
Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
17:25
Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
15:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (3:1).
14:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (2:1).
12:31
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
07:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #5 Šimon Borek (1:1).
05:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #3 Jiří Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Vojtěch Krhovják, Daniel Tichý, Bohdan Kopelec, Karel Skupník, Jan Minář
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Lukáš Kučera, Jan Frýdek, Patrik Crla, Vojtěch Fedra, František Fedra