1:1
0:0
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - ACEMA Sparta Praha 5:3
5. Irena Skalová, 5. Alena Urbanová, 9. Eliška Mrázková, 10. Eliška Mrázková, 27. Eliška Dvořáková - 8. Lucie Zemanová, 11. Klara Zajc, 21. Viola Kratochvílová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaromír Péc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Karolína Červová 23 - Kateřina Pokorná 16; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Ukončena základní část. Dáme krátké volno a začnemese chystat na vrchol sezóny.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Ze začátku utkání nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasového tempa. Od půlky první třetiny jsme hru vyrovnali a bojovali až do konce zápasu.
60:00
Střely ve 3. části: 3:6
60:00
59:30
Horáková zkouší vyhodit, trefuje soupeřky rameno a Sparta znovu zkouší v šesti.
59:22
Sparta udržuje závěrečný tlak.
58:34
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:10
Další standartka z velkého brankoviště končí v rohu (asi podle tabulky?)
56:06
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:05
Němcová střílí z půlky. Pak najednou standartka domácích z brankoviště. Mrázkové střelu chytá pokorná. Timeout Tigers.
51:40
Střelu Hamerníkové nabírá Dvořáková a odráží ji do rohu.
51:15
Zemanová si sbíhá na střelu ze standartky z útočného rohu - míjí branku o 3 metry.
51:00
Červová výborný zákrok nohou.
48:25
Tigers teď dobývaly branku soupeře, Pokorná drží Spartu bez dalšího gólu.
47:10
Pecinová mohla být slavná, přes Červovou ale neprošla.
46:55
Sparta se teď asi minutu a půl drží na útočné polovině a snaží se z toho těžit. Zatím Tygřice vzdorují.
44:00
Hamerníková střílí z chomáče tří soupeřek, golmanka hostů pozorná.
43:13
Němcová nepropálila Zemanovou, málem z toho bylo přečíslení 2 na 1. Místo toho obě končí na zemi.
42:33
Rozehrávka z vlastní poloviny se sparťanské obránkyni nepovedla, ani Červená nečekala, že by mohla trefit její florbalku.
42:00
Chvátalová s Mrázkovou se pokusily navýšit skóre, obě neúspěšné. Na druhé straně protiútok Sparty - taky z toho nic nebylo.
39:41
Sparta nakonec zaútočila, balonek ale slečně ve žlutém sklouzl z čepele.
39:16
Chvátalová vypichuje přihrávku soupeřek a poslední minutu chtějí být na balonku Tigers.
37:24
Mrázková nádherně nabízí balonek Chvátalové, která šla sama na branku. Pozorná golmanka hostí ale nájezdu odolává.
36:28
Zajímavost: Prague Tigers vynikají nejpočetnějším realizačním týmem v lize. No, doufejme, že se co nejdříve přetvoří na další lajnu...
35:44
Horáková si narazila o protihráčky a pokračuje v rozehrávce.
35:30
Lob Sparty z půlky chytá Červová vestoje. U toho se soupeřka posadila do brankoviště.
33:45
Hamerníková zkouší z dlouhého oblouku po standartce, branku Sparty míjí o kousíček.
30:25
Oprava - Nikola Červená se vrací na hřiště i mimo přesilovku. Vítej!
29:53
Sparta nevyužila přečíslení 3 na 0.
29:00
Hamerníková dvěma pokusy trefuje nejdříve Skalovou, pak golmanku.
28:32
Nikouš nastupuje do utkání na první přesilovku domácích. Zatím se nic závratného nestalo.
27:26
Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #7 Laura Elena Voštiarová (5:3).
26:40
Tyllerová minula skákající balonek na brankovišti.
25:02
Němcová s balonkem přeběhla přes půl hřiště a posílá skákavý pozdrav golmance soupeřek. Ta ale nakonec chytá.
25:00
Tigers se nepovedla standartka na půlce, Zemanová z toho málem vytěžila vyrovnávací gól. Blafáček jí ale nevyšel asi jak chtěla..
23:58
Červová po pozorném zákroku vyhazuje do protihráčky....tak napodruhé radši rozehrává odzadu.
22:24
Němcová se podívala na Zajc a ta se skácela k zemi. Máme tu první zásah zdravotníka, ale věříme, že kotník bude v pořádku :(
21:45
Dvorářková v šanci, o centimetry míjí prázdnou bránu.
20:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (4:3).
20:55
Kratochvílová odhadla přihrávku do středu, uloupila balonek, přeběhla hřiště a trefuje se Červové mezi nohy.
20:30
Tigers pokračují ve své klidné hře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny tak nějak pro obě strany, balonek se nakonec dostal k domácím.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:14
20:00
19:50
Horáková si přehodila balonek do otočky na bekhend a obalamutila tim všecky soupeřky.
17:40
Červová vyhazuje daleko na Mrázkovou, která si řekla o brejk. Sparťanky se k ní ale sletěly jak vosy po medu, tak radši balonek vrací dozadu.
14:57
Chvátalová střílí....3 metry vedle
13:27
Němcová pěkný blok, až jí všicni zatleskali
12:50
Němcová prudkou střelou o milimetry míjí víko.
10:55
Sparta se znovu několika střelami a dorážkami snažila překonat Červovou, ta ale všechno odvrací.
10:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Klara Zajc, asistoval #73 Eliška Vrzalová (4:2).
10:00
Bogdanová teď prokličkovala mezi všema hráčkama na hřišti, její střelu Červová vyráží.
09:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #9 Petra Němcová (4:1).
09:19
Po zmatku nad brankovištěm Mrázková několikátou dorážkou dopravila balonek do branky Sparty.
08:40
Voštiarová byla nucena násilně odevzdat balonek, naštěstí Sparta nevyužila přečíslení 2 na 1.
08:00
08:00
Mrázková oloupala soupeřku u mantinelu a po dlooooouhém výběhu dostává Tygřice znovu do dvoubrankového vedení!
07:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #44 Kristýna Novotná (2:1).
07:21
Druhý pokus Zemanové cinkl o tyčku a končí za zády Červové. Sparta snižuje na 2:1.
06:55
Zemanová v rychlém protiútoku, její střela od mantinelu ale končí mimo.
06:37
Sparta teď zkusila zatlačit na útočné polovině, po pár střelách se hra přesouvá na druhou stranu.
05:54
Hamerníková ukořistila sparťanskou lobovou rozehrávku a balonek se zase vrací na florbalky Tigers.
05:08
Aby se neřeklo, Červová si sáhla na kutálející balonek a domácí jdou znovu rozehrávat.
04:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #3 Alena Urbanová, asistoval #85 Eliška Horáková (2:0).
04:38
Horáková nádherně našla Urbanovou, která po krosové přihrávce zametá nad ležící golmanku!
04:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #83 Irena Skalová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:0).
04:00
Dvořáková nahrála sama sobě do útočného rohu a byla z toho gólová kombinace!
03:28
Sparta teď ukořistila míček a několika střelami se pokusila otevřít skóre.
03:00
Zatím se nic převratného neděje. Tygřice s rozehrávkou nespěchají a snaží se držet co nejvíce na balonku.
00:01
Úvodní buly pro Spartu, teď se ale na míčku drží Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Aneta Špičáková, Viola Kratochvílová, Klara Zajc, Eliška Vrzalová, Denisa Vajdlová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Horáková, Petra Němcová, Eliška Mrázková, Karolína Chvátalová, Alena Urbanová
00:00
Vítáme všechny příznivce florbalu u textového přenosu posledního kola základní části 1. ligy žen. Ačkoli dnes trávíme večer na Barrandově, tentokrát tady domácí Prague Tigers vyzvou soupeřky ze Sparty.