2:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBK Atlas Blansko 6:10
2. Tomáš Jelínek, 3. Vojtěch Krhovják, 21. Tomáš Jelínek, 33. Vít Friedl, 41. Tomáš Jelínek, 57. Tomáš Jelínek - 9. Jakub Fedra, 12. Jakub Fedra, 17. Vojtěch Fedra, 22. Lukáš Kučera, 31. Jakub Fedra, 32. Jan Frýdek, 34. Jakub Fedra, 36. Šimon Borek, 57. Vojtěch Fedra, 59. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 196; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 16 - David Tenora 11, Jan Opletal 10; po třetinách: 2:3, 2:5, 2:2;
Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes to byl uplne jiny zápas než ty předchozí. Tak nějak jsme zapoměli že je playoff a přišli si v sobotu zahrát na halu.Což se nám vymstilo a dovolili jsme soupeři snížit stav serie. Naštěstí kluci pochopili, že takhle to nepůjde a zítra se vrátíme zpět v nastavení z Blanska. Boj pokračuje, ale pevně věřím, že zítra sérii ukončíme. Děkujeme soupeři, rozhodčím i výborným divákům. #hot16family
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Po nepříliš povedeném vstupu do utkání se nám podařilo rychle vyrovnat nepustit soupeře do většího náskoku. Dnes jsme se na soupeře připravili a konečně se nám dařilo využívat našich šancí. V průběhu druhé třetiny se nám podařilo jít do vedení a stále se nám dařilo soupeře držet. Ke konci už soupeři nezbylo nic jiného než hra vabank a my jsme trestali do prázné brány. Díky všem klukům za to, jak zápas odmakali! Zítra znovu a série bude ještě dlouhá! Děkuji soupeři, rozhodčím a hlavně našim úžasným fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím! Jedeme dál! #atlas.ultras #Free.Ferko
60:00
Blansko snižuje stav série na 1:2 a i přes slabé začátky třetin ze strany hostů vždy dokázali průběh všech dějství otočit ve svůj prospěch. Další utkání se bude zítra od 16 hodin opět na Čajkárně, ve kterém budou chtít domácí ukončit celou sérii a postoupit do 2. kola, ve kterém by případně vyzvali vítěze série Třinec - Rtyně v Podkrkonoší, ve které první jmenovaný celek jasně ovládl dva domácí zápasy poměrem 15:4 a 14:6.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
58:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (6:10).
58:12
Vojtěch Fedra kompletuje hattrick a završuje desítku.
57:49
Blansko opět v oslabení, Žilka nevybíravě dohrál souboj v rohu.
57:33
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
57:22
Opletal čaruje v bráně a trápí střelce domácích.
56:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (6:9).
56:36
Jelínek snižuje na 6:9.
56:15
Timeout FBS Olomouc
56:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (5:9).
56:15
V. Fedra ve třech dává na 9:5 a Blansko je kousíček od výhry.
55:26
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
54:33
Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
54:33
Frýdek sekl Štěpánka a je potrestán dvouminutovým trestem.
54:09
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
54:09
Skvělá příležitost pro Blansko, bude zahrávat přesilovou hru.
53:19
Domácí zamkli Blansko na útočné polovině, zatím bez gólu.
51:14
Borik faulován před brankou, standartka z rohu pro FBS.
50:31
Oba týmy v plném počtu.
50:06
Míček kontrolují domácí, ale hrajou do plných.
48:31
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
48:31
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
48:31
Vzájemný souboj Skoupila s Borkem končí vyloučením a čeká nás hra ve čtyřech.
48:03
Pechův cross přeskočil hůl Jelínkovi, míček končí mimo mantinely.
47:00
Borik pálil z výběhu, trefil pouze prvního blokujícího hráče Atlasu.
44:26
Krhovják sklepl na Skoupila, ten ze vzduchu přestřelil.
44:13
Kratochvil podržel Borka, míček pro Blansko.
42:23
Minář nasadil housle protihráči, předložil Borikovi, jehož střelu téměř do prázdné Opletal chytá.
40:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (5:8).
40:23
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jan Opletal družstva FBK Atlas Blansko
40:23
Jelínek poslal nechytatelnou ránu a Tenora opouští svou branku.
40:01
Utkání sleduje 196 diváků.
40:00
40:00
Střelecký účet druhé periody otevřel Jelínek, ovšem na jeho trefu reagovalo Blansko pohotově a přidalo tři góly. Ve třicáté druhé minutě snížil Friedl, ale Blansko opět velice rychle odpovědělo a to hned dvěma góly. Za mohutné podpory svých fanoušků může Atlas ještě proudloužit sérii a případně ji zítra vrátit zpět do Blanska.
40:00
Střely ve 2. části: 5:11
40:00
39:42
Macháček zkusil razantní střelu příklepem, Tenora opět kryje.
38:09
Minář našel Krhovjáka, jeho střela z první končí zákrokem Tenory.
37:09
Žilka upadl a nesportovně pořvával po Kratochvilovi. Celou situaci vyřešil rozhodčí, vylučovat se nebude.
36:19
Kučerovu střelu z první vyráží Štěpánek.
35:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #20 Daniel Žilka (4:8).
35:24
Žilka poslal do brejku Borka, který na vzdálenější poslal míček za záda Štěpánka.
33:55
Jelínek pálil z pravé strany, těsně vedle.
33:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:7).
33:14
J. Fedra opět skóruje, zakončil skvělou akci do prázdné branky.
32:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #33 Matěj Pecha (4:6).
32:22
Pecha odčinil svou chybu, skvěle našel Friedla a FBS snižuje.
31:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:6).
31:23
Frýdek po chybě Pechy zvyšuje na 3:6.
30:47
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:5).
29:42
Výborný seběh Macháčka, Tenora si pokryl bližší tyč.
28:41
Kopecký backhandem, Tenora chytá.
26:26
Kopelec fauován, FBS bude rozehrávat standartku z lákavé pozice.
24:04
Žilka to zkusil vlastní poloviny, přestřelil o metr a půl.
23:28
Tečovaný pokus z hole Crly pořádně potrápil Štěpánka, který ale za svá záda další střelu nepustil.
21:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:4).
21:25
Kučera bleskově využívá početní výhodu a Blansko opět vede.
21:23
Vyloučen hráč #3 Jiří Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
20:48
Borik hledal Macháčka mezi kruhy, střela nejproduktivnějšího olomouckého forwarda míří nad.
20:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #29 Šimon Borik (3:3).
20:18
Jelínek propálil vše, co mu stálo v cestě a je opět vyrovnáno!
20:00
20:00
FBS začalo zápas aktivněji, po necelých třech minutách vedlo 2:0, ale Blansko zásluhou bratří Fedrů dokázalo vývoj utkání otočit a do druhé třetiny nastupuje s nejmenším možným brankovým náskokem.
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:53
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:43
FBS dohrává třetinu v útoku, ale zatím bez střely.
18:57
Friedl faulován Fedrou, ten tohle rozhodnutí nese nelibě.
17:35
Kratochvil pálil od modré, těsně minul pravý horní růžek blanecké svatyně.
16:33
Borik našel na hot-spotu Skoupila, Tenora opět lapil jeho pokus.
16:01
16:01
Vojtěch Fedra se nejlépe zorientoval na brankovišti a posílá Blansko do vedení.
15:49
František Fedra opět nebezpečně dotíral, Štěpánek chytá.
15:23
Nenápadná střela Kopelce ani dorážka Skupníka nekončí v síti.
14:27
Borik hledal Skoupila, ten míří těsně vedle.
13:44
Vojtěch Fedra to zkusil z velkého brankoviště, Štěpánek připraven.
13:04
Macháček střílel, jeho střelu ale Žilka tečoval mimo.
12:39
Atlas zamkl FBS v obranném pásmu, zatím ale nijak neohrozil Štěpánka.
11:48
Krhovják pálil z první, jeho střelu zastavil skvělým rozklekem Tenora.
11:13
11:13
Máme vyrovnáno! Jakub Fedra po přihrávce bratra Vojtěcha propálil Štěpánka na levou tyč.
10:55
Macháček to zkusil z výběhu, Tenora chytá.
10:07
Kopelec faulován, hraje FBS.
08:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (2:1).
08:16
Skupník špatně rozehrál a Blansko zásluhou Jakuba Fedry snižuje.
07:41
Jelínek dostal nabito od Pechy, jeho střela končí vedle.
06:49
Svoboda to zkusil od mantinelu, Štěpánek vyráží.
06:12
Tečovaný pokus Crly si ve vzduchu našel Štěpánek.
05:50
Štěpánek dobře našel Štrbáka, ten pálí do bloku.
05:31
Navrátil faulován Kratochvilem v rohu, Blansko bude rozehrávat.
04:11
Utkání se odehrává v bouřlivé atmosféře, cestu do Olomouce zvážila početná skupinka fans Blanska, která výrazně přispívá na kulise.
03:50
Pecha to vzal na sebe, pálí těsně nad.
03:30
Janík se po chybě za brankou Štěpánka zjevil úplně volný na středu, trefuje pouze tyč.
02:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #8 Jan Minář (2:0).
02:36
Krhovják dobře zamířil na zadní tyč a olomoucké tribuny jásají podruhé!
01:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Vít Friedl (1:0).
01:57
Friedl dobře našel Jelínka a olomoucký Crosby otevírá skóre zápasu.
01:05
Borik hledal před brankou Skoupila, který promáchl a trefil pouze hůl bránícího hráče.
00:42
Jakub Fedra nebezpečně pálil, jeho pokus kryje Štěpánek.
00:01
Jelínek vyhrává úvodní buly, míček ale ihned získává Atlas a usazuje se v okolí Štěpánka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Lukáš Kučera, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matěj Pecha, Vít Friedl, Jan Kopecký, Tomáš Jelínek, Jan Kratochvil