0:0
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Česká Lípa 2:3
18. Victoria Binědová, 44. Edita Boháčková - 16. Štěpánka Haklová, 18. Barbora Hedánková, 54. Blažena Menšíková; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 21 - Ada Červinků 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:1;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Vyrovnaný zápas a celkově i série. Gratulace soupeřkám k postupu a hodně štěstí do dalšího kola. Holkám díky za celou sezónu. Někdy to šlo hůř, někdy lépe :-)
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Utrápené, vydřené vítězství, kterého si hodně vážíme a jsme rádi, že jsme postoupili dál. Děkujeme soupeři za hezkou sérii těžkých zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:47
Hedánková už posílala míček do prázdné branky, ale Poláková se ještě stihla vrátit a míček vyrazit do rohu.
58:45
Plzeň zkouší v šesti.
53:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (2:3).
53:06
Rádoby nevinná standartka z poloviny hřiště nakonec přinesla gól do sítě Plzně. Menšíková napodruhé překonala Holečkovou.
48:54
Duchková trefuje tyčku.
47:23
Hosté jsou v plném počtu.
47:05
Chybu v rozehrávce domácích vystihla Hanzlíková a dala se do samostatného úniku, golmanka Plzně byla ale úspěšnější.
45:23
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
45:23
Vyloučen hráč #29 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky.
45:23
5 na 5 se dlouho nehrálo a máme tu další vyloučení na straně hostů. Kubíkovou na hraně velkého brankoviště faulovala Menšíková.
43:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Edita Boháčková, asistoval #34 Nela Kubíková (2:2).
42:35
Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
42:35
Úvodní třetí třetiny přinesl první přesilovou hru, početní výhodu budou mít domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
39:50
Plzeňské hráčky šly 3 na 1, Duchková bohužel tentokrát přestřeluje. A druhá třetina žádný gól nepřinesla a skóre se nemění.
37:47
Šance domácích ze standartní situace. Střelu Duchkové chytá Červinků.
30:21
Žádná výrazná šance ani na jedné straně.
23:45
Střela Duchkové byla obránkyní tečována mimo hřiště.
23:22
Haklová tentokrát pálí jen do boční sítě.
21:00
První minutu na míčku spíše domácí, k většímu ohrožení branky hostů se ale nedostali.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
17:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (1:2).
17:31
Odpověď domácích - Duchková našla Binědovou a ta trefuje nad nohu.
17:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (0:2).
15:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #33 Barbora Hedánková (0:1).
15:59
Skore zápasu otevírají hosté.
15:26
Další dvě šance České Lípy. Obě střely vyráží Holečková.
10:24
Další střelu hostů vyráží Holečková helmou.
07:19
Mazurová přestřeluje.
05:50
Střelu Smrčkové bránící Šindelářová tečuuje mimo hřiště.
03:08
Poláková na polovině zastavena faulem.
02:35
Kubíková neúspěšně hledala své spoluhráčky v předbrankovém prostoru.
01:44
Také Plzeň si v prvních minutách zápasu dokázala vytvořit šanci, ale ani domácí hráčky nebyly úspěšné.
00:15
Měchurová ve velké šanci těsně míjí plzeňskou branku.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Alexandra Šípová, Anna Köhlerová, Adéla Měchurová, Karolína Zikmundová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Kristýna Krutinová, Nela Peteříková, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Milena Lendelová