1:2
4:3
- : -

TJ Sokol Dobříš - Panthers Praha D 8:6
3. Roman Šebek, 8. Roman Šebek, 12. Roman Šebek, 26. Tomáš Pavlíček, 31. Vojtěch Paul, 34. Vít Bohata, 37. Michael Šiška, 45. Štěpán Souček - 15. Petr Nepraš, 20. Martin Mattes, 28. Martin Mattes, 32. Martin Mattes, 36. Ondřej Bouška, 45. Martin Mattes; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Šimek -6 - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 4:3;
45:00
44:53
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #21 Štěpán Souček bez asistence (8:6).
44:13
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #68 Pavel Pánek (7:6).
43:27
Timeout Panthers Praha D
36:30
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #23 Vít Bohata (7:5).
35:39
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #15 Petr Nepraš (6:5).
33:46
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #55 Michal Kolář (6:4).
31:08
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #90 Daniel Škvor (5:4).
30:20
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #16 Vojtěch Paul bez asistence (5:3).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #81 Michael Kočandrle (4:3).
25:59
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #97 Tomáš Pavlíček z trestného střílení (4:2).
25:34
Vyloučen hráč #21 Štěpán Souček družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za zvedání florbalky.
23:32
Vyloučen hráč #96 David Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
19:03
15:00
15:00
14:11
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #15 Petr Nepraš, asistoval #68 Pavel Pánek (3:1).
13:58
Trestné střílení družstva Panthers Praha D neproměnil #97 Martin Mattes.
11:05
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #97 Tomáš Pavlíček (3:0).
10:54
Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
07:04
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #21 Štěpán Souček (2:0).
02:11
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #56 Martin Podhorecký (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha D:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Jakub Brabec, Lukáš Unger, Vojtěch Paul, Vít Bohata, Michael Šiška