4:2
2:0
- : -

Viking TJ Kobylisy - Kanonýři Kladno 6:4
18. Adam Šustr, 20. Jakub Holas, 22. Matěj Hubička, 30. Tadeáš Rychetský, 38. Tomáš Zahradník, 39. Tadeáš Rychetský - 7. Šimon Bohuslávek, 13. Šimon Bohuslávek, 24. Šimon Bohuslávek, 29. Jan Karafiát; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Molčan 10 - Matyáš Vocílka 23; po třetinách: 0:2, 4:2, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
43:54
Vyloučen hráč #66 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (6:4).
37:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Tomáš Zahradník, asistoval #87 Matěj Hubička (5:4).
32:59
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
29:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #87 Matěj Hubička (4:4).
28:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #30 Jakub Veselý (3:4).
25:43
Neskutečný zákrok Dana
23:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #81 Martin Čermák (3:3).
22:31
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
21:37
Hubička vybojoval balónek a posílá Kobylisy do vedení
21:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Matěj Hubička bez asistence (3:2).
19:50
Je srovnáno
19:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas bez asistence (2:2).
17:38
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #22 Adam Šustr, asistoval #54 Jakub Holas (1:2).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Tomáš Bém, Ondřej Zábranský, Šimon Bohuslávek, Matyáš Růžička, Martin Čermák