2:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FbC Red Dragons Hořovice 5:4
7. Lukáš Slepička, 10. Lukáš Slepička, 17. Jan Rohla, 26. Adam Vojáček, 27. David Semerád - 3. Jakub Zajíček, 11. Jakub Zajíček, 24. Kristián Filip Mencl, 30. Pavel Frühauf; rozhodčí: Jan Dvořák - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Marek Maňas -4 - Matyáš Míka ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1;
36:00
33:08
Vyloučen hráč #49 Vojtěch Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
29:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #12 Michal Müller (5:4).
26:56
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #49 Vojtěch Dejm (5:3).
25:36
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #49 Vojtěch Dejm (4:3).
24:20
Vyloučen hráč #7 Pavel Frühauf družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:48
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #94 Kristián Filip Mencl, asistoval #26 Jakub Zajíček (3:3).
16:41
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #5 Lukáš Slepička (3:2).
14:51
Vyloučen hráč #26 Jakub Zajíček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
12:00
12:00
11:28
Vyloučen hráč #17 Adam Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
10:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #6 Michal Bauer (2:2).
09:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička bez asistence (2:1).
06:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička z trestného střílení (1:1).
02:37
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček bez asistence (0:1).
02:05
Vyloučen hráč #52 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.