0:1
- : -
FBS Olomouc

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 2:3
12. Jakub Fedra, 33. František Fedra - 27. David Kotek, 37. Matěj Pecha, 48. Jan Kratochvil; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jan Opletal 14 - Dominik Hrabě 23; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Frýdek Jan (Vedoucí):
Dnešní utkání byla velká taktická bitva. Ani jeden tým nechtěl utkání ztratit zbytečnou chybou. Dvakrát jsme dokázali vést, ovšem ani jednou jsme nedokázali navázat další brankou a odskočit. Vyrovnaný zápas, ve kterém výborně zachytali brankáři, se rozhodoval v maličkostech. Děkujeme soupeři, rozhodčím a fantastickým divákům za skvělou atmosféru. My do Blanska sérii vrátíme! #atlas.ultras #freeferko
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Druhá výhra z Blanska... co víc k tomu říct než díky kluci, to co jste předvedli ve 13 lidech byla vůle vítězů. Tak přesně má  playoff vypadat. Opět vyrovnaný zápas, ale naši kluci ukázali, že i v okleštěné sestavě máme kvalitu.Stále ještě není zdaleka vyhráno. Přístí týden doufám full a budeme pokračovat v tom co jsme nastavili. Dekujeme soupeři a těšíme se na přístí sobotu. #hot16family
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:29
Timeout FBK Atlas Blansko
58:01
Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
51:39
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:11
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
47:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #29 Šimon Borik (2:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
38:51
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #47 Bohdan Kopelec.
37:17
Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
36:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #3 Jiří Novák (2:2).
33:35
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry.
33:35
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
32:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:1).
32:32
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
32:32
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
26:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 David Kotek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
11:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Matěj Pecha, Jan Kopecký, Vít Friedl, Jiří Novák, Jan Kratochvil
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Lukáš Kučera, Jan Frýdek, Patrik Crla, František Fedra, Vojtěch Fedra