2:3
- : -
FbC Písek

FBC Slavia Praha - FbC Písek 4:8
11. Ondřej Otáhal, 31. Michael Pitek, 47. Antonín Štička, 49. Vojtěch Šafář - 2. Michal Cigánek, 9. Jakub Mikeš, 26. Jan Králík, 38. Michael Kolínský, 40. David Chvosta, 55. Michal Měřička, 56. Jan Králík, 58. Michael Kolínský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 4 + David Laho OS:5; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 15 - Vlastimil Dvořák 25; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Prohráváme zaslouženě 1:0. Zítra je nový den, nový zápas. Zkusíme ho zvládnout lépe než ten dnešní. Děkujeme všem za zápas.

Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
První utkání série, takže bylo opatrnější z obou stran. Do dalších utkání si vyhodnotíme co můžeme zlepšit, ale hráče bych pochválil za koncentrovaný výkon. Odmakáno a bereme první vítězství v sérii. Obrovský dík patří našim fanouiškům, kteří nám vytvořili domácí prostředí.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
57:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (4:8).
56:09
Vyloučen hráč #35 Jan Křížek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
56:09
Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
56:09
Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
55:51
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (4:7).
54:57
Timeout FBC Slavia Praha
54:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #4 Václav Staněk (4:6).
54:43
Hosté nevyužívají přesilovku.
52:37
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
51:30
Slávisté své úvodní nasazení přetavují ve dva góly a přibližují se tak vedoucímu Písku.
48:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:5).
47:44
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost.
46:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:5).
43:40
Slávisté vstupují do třetí části s naprosto odlišným nasazením, díky kterému si vybojovali další přesilovku.
43:18
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #63 Matěj Prčík (2:5).
38:50
Slávistům se nabízí již třetí šance na snížení náskoku Písku, trefují zatím pouze brankovou konstrukci.
37:51
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:23
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:4).
35:30
Domácí nevyužívají ani druhou přesilovku.
35:02
Slávistický tlak stupňuje, gól visí ve vzduchu.
33:54
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
32:26
Slavia prolomuje nátlak hostů a dostává se do pozice, kdy začíná diktovat hru ona.
30:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (2:3).
25:34
23:01
Druhá část se zatím vyvíjí rovnoměrně, obě strany měly své šance, žádný z týmů je ovšem zatím nevyužívá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:11
20:00
17:24
Písečtí svými herními výkony v první části převyšují slávisty.
15:21
10:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (1:2).
10:14
Slávisté vylepšují svou střeleckou bilanci a skórují svůj první gól.
08:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #4 Václav Staněk (0:2).
08:34
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #85 Tomáš Svačinka.
07:40
Slávistické pokusy o dobytí píseckého bloku zatím neúspěšné.
06:24
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání.
01:26
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (0:1).
01:26
Hosté se po bleskové akci ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Václav Staněk, Michal Měřička, Jan Králík, Jakub Mikeš, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Dan Kašovský, Ondřej Volf, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Antonín Štička