2:1
3:4
0:1

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Česká Lípa 7:8p
2. Veronika Kundertová, 8. Leona Kubelková, 34. Lada Flachsová, 35. Natálie Janouchová, 49. Nela Havlínová, 56. Lada Flachsová, 60. Jana Arazimová - 4. Petra Pavlíková, 11. Martina Gembecová , 30. Petra Pavlíková, 41. Petra Pavlíková, 54. Lucie Šmídová, 59. Petra Pavlíková, 60. Jitka Tóthová, 62. Šárka Minářová; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 23 - Nikola Soukupová 31; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:4, 0:1;
Komentář domácích Šalát Petr (Trenér):
Velmi vyrovnaný zápas. Oba týmy si chtěly vylepšit výchozí pozici do play-off. Gratulujeme soupeři k vítězství a budeme se soustředit na zítřejší derby.
Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér):
Na to, že jsme dnes asi stanovily rekord v maximálním věkovém průměru 1.ligy, musíme být spokojené :). Trošku divoký zápas, především jeho závěr. Jsme rády, že si druhý bod odvážíme do Lípy, alespoň bude cestou veselo. Děkujeme holkám z Litvínova za z jejich strany férový zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
61:51
61:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #75 Michala Motejzíková Ryšavá (7:8).
61:43
Vyloučen hráč #3 Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #3 Jana Arazimová, asistoval #26 Klára Svobodová (7:7).
59:48
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová (6:7).
58:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (6:6).
58:32
Vyloučen hráč #13 Nicole Kebrdle družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
58:08
Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
55:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová z trestného střílení (6:5).
55:35
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #85 Lucie Šmídová, asistoval #36 Martina Gembecová (5:5).
52:01
Vyloučen hráč #26 Klára Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
48:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová bez asistence (5:4).
41:33
Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
40:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková z trestného střílení (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
34:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #10 Nela Havlínová (4:3).
33:23
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #3 Jana Arazimová (3:3).
32:16
Kalousová vyráží míček do rohu.
29:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #17 Aneta Pokorná (2:3).
29:46
Pavlíková posílá svůj tým do vedení.
27:07
Tóthová v úniku Soukupovou sice podhodila, ale míček míří mimo.
11:40
Kalousová předvedla skvělý reflexivní zákrok.
10:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:2).
08:09
Soukupová předvedla kvalitní zákrok proti střele Janouchové.
07:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #24 Leona Kubelková, asistoval #11 Veronika Kundertová (2:1).