5:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - 1.MVIL Ostrava  15:4
1. René Mikel, 8. Petr Zdráhala, 9. Štěpán Potsch, 9. Ondřej Borik, 11. René Mikel, 18. René Mikel, 25. Štěpán Potsch, 30. Ondřej Borik, 33. Štěpán Potsch, 35. René Mikel, 45. Štěpán Potsch, 47. Jan Kolajta, 48. Štěpán Potsch, 53. Ondřej Borik, 59. Jan Kolajta - 14. Tomáš Ševčík, 32. Matěj Šlosarčík, 40. Tomáš Ševčík, 52. Miroslav Besta; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jakub Kosar 8, René Šlosar 3 - Jakub Schiedek 46; po třetinách: 6:1, 4:2, 5:1;
Komentář domácích Dadej Petr (Trenér):
První krok je za námi, zítra začíná bitva o druhý bod nanovo a nic není předem dané. Dnes jsme měli zápas od začátku bezpečně pod kontrolou a nejméně takové výkony chceme předvádět až do konce sezony. Děkuji divákům za skvělou podporu, soupeři a rozhodčím pak za férové utkání.
Komentář hostů Bažan Petr (Trenér):
Dnes se nám nepovedlo skoro nic. První třetina nás rozhodila a následně už jsme se nedostali do zápasu až do konce kdy jsme měli pár kombinací. Dnes to bylo málo a zítra to bude lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 15:4
60:00
58:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #94 Lukáš Novosad (15:4).
55:43
Timeout FBC Hranice
54:48
Hra se postupně zpomaluje, oba týmy se asi šetří na zítřek.
52:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #6 Ondřej Dobeš (14:4).
52:16
Borik vymetá šibenci!
51:41
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Miroslav Besta, asistoval #55 Tomáš Ševčík (13:4).
51:41
??Hrubá chyba v hranické obraně.
49:58
První půlka přesilovky střelecká, druhá jen nahrávky.
47:58
Vyloučen hráč #77 Jaroslav Kaprál družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
47:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch z trestného střílení (13:3).
47:03
Sporná hra na zemi a je z toho nájezd.
47:03
Štěpa si natáhl golmana na jednu stranu, a potom vystřelil pod víko svůj PÁTÝ gól.
46:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (12:3).
46:07
Na hřišti občas vznikne Bermudský trojúhelník na jehož vrcholech stojí Kolajta-Mikel-Šenkeřík. Když je na hřišti, tak se v něm záhadně ztrácí všichni soupeřovi obránci a někdy se vypaří i golman. Tento jev nedokážeme spolehlivě objasnit.
44:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #33 Jan Kolajta (11:3).
41:52
Svou první střelu sebejistě chytá Šlosar.
39:06
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík bez asistence (10:3).
39:04
Ševčík vystihl přihrávku Hranic a jde sám proti Kosarovi.
37:14
Vyloučen hráč #33 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
36:04
Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:04
Rozhodčí teď zpětně vylučují kapitána za zásah do obličeje. PS. Jen na menší trest.
34:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (10:2).
34:07
Nejlepší hranický útok vytáhl ze sbírky další učebnicovou akci.
32:13
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #88 Tomáš Václavík (9:2).
32:13
Potsch z osy umisťuje do volného prostoru.
31:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #55 Tomáš Ševčík (8:2).
31:28
Nešťastná teč.
29:48
29:48
Hranice si po dlouhé době vybojovaly útočný roh a hned je z toho gól.
27:07
Teď se hraje nahoru-dolu.
24:40
Borik sám na golama, nedal-chyběla mu dynamika.
24:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #8 René Mikel (7:1).
24:00
Šenkeřík nakonec procedli míček přes velké branoviště na Mikela, ten ale nedokázal žabku trefit.
21:53
S přehledem ovládnuté oslabení, domácí si i vystřelili.
20:01
Buly pro domácí a už vyhazují na volného hroťáka Kolajtu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 21:6
20:00
19:51
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
19:47
Dobeš netrefuje míček a zasahuje protihráče těsně nad čepel. Uvidíme jak domácí zvládnou první oslabení.
18:57
Tvrdý hit na domácího hráče na chvíli rozdmýchal emoce mezi střídačkami.
17:40
16:20
Schiedek tarzaním skokem zachránil jasný gól do prázdné.
16:06
Vyloučen hráč #88 Jan Zmrzlík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
14:58
Hosté se teď dostávají do nebezpečných brejků, snad Hranice nepřestávají hrát.
13:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #9 Lukáš Uherek (5:1).
13:11
Dynamická akce Ševčíka a Uherka končí nakonec prvním gólem pro MVIL.
10:10
08:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #33 Jan Kolajta (4:0).
08:55
Kafna se na trestné ani neohřál a jde zpět hrát-využitá přesilovka Hranic.
08:43
Vyloučen hráč #11 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #20 Ondřej Borik (3:0).
08:38
Domácí jsou jako na střelnici, ale mezi tyče jde asi jen jedna ze tří.
07:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #14 Petr Zdráhala, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (2:0).
07:10
Premiérový gól v Hranickém áčku si připisuje Peťa Zdráhala!!! Vyslal krásný projektil a míček už se sluní na střídačce domácích.
04:39
Držkopád v hranické obraně, ale vracející se Kráťa včas vypíchnul.
03:22
Hostům se zatím daří blokovat útočné akce.
00:18
00:18
Domácí jdou do zápasu na plno a hned otevírají skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Jakub Schiedek; hráči v poli: Vojtěch Kořínek, Lukáš Uherek, Tomáš Ševčík, Tomáš Tonka, Vojtěch Rajnošek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík, Lukáš Novosad