3:3
1:4
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Ústí 6:9
3. Sára Bartschová, 16. Veronika Kundertová, 25. Sára Bartschová, 26. Nela Havlínová, 29. Leona Tancošová, 50. Leona Kubelková - 6. Lucie Špírková, 19. Adéla Kubíková, 30. Lucie Zavadilová, 31. Petra Bratschaedlová, 32. Adéla Kubíková, 44. Daniela Tomanová, 45. Lucie Mrázová, 52. Lucie Mrázová, 57. Ema Mlatečková; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 26 - Martina Zajícová 23; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:4;
Komentář domácích Šalát Petr (Trenér):
Po dobře rozehraném zápase, výpadek ve druhé třetině, který nás stál tři body v posledním zápase základní části. Soupeři gratulujeme a my se budeme soustředit na severočeského soupeře do play-off.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Jsme rádi, že jsme dokázali otočit poslední utkání v základní části. Holky se v půlce utkání neuvěřitelně zvedly v hlavách i herním projevu a to bylo klíčem k vítězství. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně stěští v play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
56:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #62 Barbora Gabrielová (6:9).
51:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (6:8).
49:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #24 Leona Kubelková, asistoval #11 Veronika Kundertová (6:7).
44:57
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
44:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (5:7).
44:57
Ústí si vypracovalo dvoubrankový náskok.
43:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #18 Ema Mlatečková (5:6).
42:45
Je vidět že oba týmy chtějí vstřelit v této třetině úvodní branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:16
40:00
39:38
Vyloučen hráč #41 Natálie Hudečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
31:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (5:5).
30:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (5:4).
29:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (5:3).
29:51
Přesilovka využita i na druhé straně.
29:42
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
28:02
Timeout Florbal Ústí
28:02
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #86 Leona Tancošová, asistoval #11 Veronika Kundertová (5:2).
28:02
Litvínov využívá přesilovku velmi rychle.
28:00
Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
25:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová bez asistence (4:2).
25:54
Litvínov odskakuje o dvě branky.
24:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #3 Jana Arazimová (3:2).
24:42
Bartschová stříli druhý gól v dnešním utkání, dočkáme se hattricku?
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:10
20:00
18:55
15:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová bez asistence (2:1).
09:17
Domácí mají standartku v blízkosti brankoviště, střela byla zablokována.
08:24
Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
05:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #87 Natálie Neumanová (1:1).
02:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:0).
02:04
Bivojky se velmi rychle dostávají do vedení.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Daniela Tomanová, Lucie Špírková, Adéla Kubíková, Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Leona Tancošová, Nela Havlínová, Sára Bartschová, Natálie Janouchová, Veronika Kundertová