3:0
4:3
- : -

FBC Dobruška - Finance Novák FBK Jičín 7:4
22. Lucie Hušková, 28. Pavla Petrová, 30. Victoria Bartošová, 32. Pavla Petrová, 39. Pavla Petrová, 44. Vendula Buchalová, 44. Michaela Šafářová - 15. Veronika Janků, 31. Anita Paličková , 36. Šárka Havelková, 45. Kateřina Stránská; rozhodčí: Daniel Suchý - Lucie Melicharová; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Dubská ? - Leontýna Valešová ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:7
45:00
44:58
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Kateřina Stránská bez asistence (7:4).
43:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Michaela Šafářová, asistoval #13 Pavla Petrová (7:3).
43:57
Dobruška se dostala do tempa a nepoští Jičín k jediné šanci. Z tlaku vzniká další gólová šance, která končí v odkryté brance.
43:19
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #65 Vendula Buchalová, asistoval #88 Victoria Bartošová (6:3).
43:19
Nacvičená kombinace Dobrušky a zakončení do prázdné branky. Tenhle gól se holkám opravdu povedl, smekám.
42:09
Dobře zvládnuté oslabení a Dobruška je v plném počtu.
40:09
Vyloučen hráč #12 Lucie Hušková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
40:09
Další přesilovka pro Jičín. Dobruška totiž opět hasila gólovou šanci faulem.
38:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #22 Adriana Horáková (5:3).
38:15
Pája Peterková kraluje dnešnímu zápasu a připisuje si hattrick, krásnou střelou pod víko.
36:12
Oba týmy v plném počtu.
35:10
Timeout Finance Novák FBK Jičín
35:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #5 Šárka Havelková, asistoval #21 Natálie Kašparová (4:3).
34:12
Vyloučen hráč #17 Kateřina Stránská družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za držení.
34:12
Vyloučen hráč #65 Vendula Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
34:12
A máme tu vzájemní vyloučení. Rozboje mezi Stránskou a Buchalovou mladší došli do extrému. Jedna faulovala a druhá neudržela nervy na uzdě. Následuje hra 4na4
33:27
Souboje u mantinelů jsou ostřejší a ostřejší, ale díky tomu má hra pořádné obrátky a nádech rivality.
31:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #55 Alexandra Rašková (4:2).
31:27
Pája Petrová se vrátila z trestné lavice a své pochybení ze začátku utkání napravuje krásným gólem.
30:58
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #1 Leontýna Valešová (3:2).
30:58
Úspěšná přesilovka Jičína a Dobruška bude na hřišti v plném poču.
30:10
Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:10
Páje se u nás očividně líbí a máme ji tu dnes u stolečku už podruhé. Druhá přesilovka pro Jičín.
30:01
Poslední bully utkání opět pro Dobrušku.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
29:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #31 Adéla Dubská (3:1).
29:22
Máme zde dlouhý pas na Bartošovou, která je tentokrát 100% a trefuje branku. Stav utkání je 3:1 pro Dobrušku.
27:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová z trestného střílení (2:1).
27:53
Oblíbený souboj Stránské a Bartošové končí lépe pro Dobrušku a máme tu nájezd.
27:21
Upřímně se nám u stolečku líbí trenér jičínských holek, který je slyšet přes celé hřiště. Podpora je důležitá a na prvním místě.
26:26
Po delší době zde máme přerušení hry rozehrávku Jičína od mantinelu. Míček se dostal až k bráně Dobrušky.
24:32
Bartošová teď sama před brankou Jičína, trefila pouze golmanku na středu branky.
22:10
Dobruška v plném počtu.
21:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková bez asistence (1:1).
21:53
Dobruška má sice vlastní oslabení, ale i tak je schopná skŕovat a dorovnat.
21:05
Stránská chce vstřelit branku a navýšit náskok Jičína. Zatím neúspěšná.
20:10
Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky.
20:10
Přesilovou hru si vyzkouší i holky z Jičína. Dobruška totiž fauluje a dochází to do fáze vyloučení.
18:35
Šance teď na obou stranách. Hra je vyrovnaná, v ostrém tempu. Dnes je opravdu na co se dívat a hra má narůstající spád.
17:16
Dobruška měla na svých hokejkách vyrovnání, holky se však nedohodly a míček skončil vysoko nad brankou Jičína.
15:54
Máme zde už druhý vyhozený míček ze strany Jičína, samostatný únik však končí na bloku Dobrušky.
15:01
Bully opět pro Dobrušku. Jsem osobně zvědavá, co nám přinese tato třetina, protože zákroky se postupně začínají přiostřovat.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
14:54
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #22 Veronika Janků, asistoval #13 Anita Paličková (0:1).
14:54
První změna skóre vychází lépe pro holky z Jičína a to jen pár vteřinek před koncem první třetiny.
14:21
Tyčka teď i na druhé straně, Jičín má také dobře postavenou branku.
13:07
Stránská teď backhandem ze středu hřiště, jen o kousek minula branku Dobrušky. Nečekaná střela.
12:18
Bartošová teď v ostrém souboji se Stránskou, ze kterého vyšla lépe Stránská.
11:35
Zvoní mi v uších ještě teď. Jičín trefuje již druhou tyčku dneska.
10:43
Hra se převážně odehrává na polovině Jičína a holky čekají na nějaký samostatný únik.
09:13
Jičín v plném počtu. Úspešně odbráněné oslabení.
08:58
Bartošová dneska při chuti, chce dát první g=ol dnešního utkání.
08:17
První střela Dobrušky při přesilové hře letí mimo branku a dokonce i za mantinely.
07:13
Vyloučen hráč #21 Natálie Kašparová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
07:13
Máme zde první vyloučení dnešního zápasu. Dobruška si zahraje přesilovou hru, uvidíme, co nám hra teď přinese.
05:05
Krásná střela tahem od Bartošové, Valešová však připravená.
03:42
Menší problémky s časomírou, vše vyřešeno a hra může pokračovat.
02:20
První přerušení hry a rozehrávka Dobrušky od pravého mantinelu. Míček se dostal před branku Jičína, ale to je tak vše.
01:41
Hra zatím ve vysokém tempu a šance přicházejí na obou stranách.
00:56
Máme zde pvní tyčku, která orazila branku hráček z Dobrušy.
00:01
Úvodní bully pro Dobrušku. Čeká nás napínavé a zajímavé utkání, dle mého osobního názoru se dnes máme na co těšit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Lucie Melicharová.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška:
00:00
Krásné nedělní dopoledne, vítám vás u online přenosu druhého utkání dnešního turnajového dne.