1:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 2:8
39. Jan Šik, 59. Matěj Sobek - 6. Martin Čermák, 16. Jan Karafiát, 19. Ferdinand Tomášek, 25. Matyáš Růžička, 29. Matyáš Růžička, 35. Hynek Špaček, 57. Matěj Půček, 59. Šimon Procházka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Smazal 16 - Jakub Janoušek 15, Lukáš Hekl 13; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:2;
Komentář domácích Klán Martin (Trenér):
Dneska jsme neměli nic, gratuluji soupeři k vítězství a hodně štěstí v další části play-off.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Po většinu zápasu jsme převedli to co jsme měli v plánu. Oproti sobotě jsme udrželi koncetraci až do konce. Díky za sérii. My pokračujeme!
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:34
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
58:49
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
58:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #65 Matěj Mach (2:8).
58:29
Plzeň se zdá celou 3. třetinu více technicky zdatnější, bohužel všechny střely míří mimo branku soupeře
58:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #69 Adam Denisov (2:7).
56:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #69 Hugo Hübner (1:7).
50:47
Opět tu máme hru 5 na 4
50:29
Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:45
Šik obehrává dva protihráče, ale opět jeho střela končí v rukou gólmana
48:01
Varta teď sám na bránu, jenže sřela skončila nad brankou soupeře
45:05
Zatím jsme ve hře neviděli nic zajímavého, všechny střely jsou opět hned blokovány
38:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #49 Štěpán Kaas (1:6).
34:46
Pozoruhodná kombinace Špačka a Čermáka
34:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #81 Martin Čermák (0:6).
33:30
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Hekl družstva Kanonýři Kladno
32:32
Nádnerné tři střely domácího týmu, Janoušek 100%
30:20
Hra se posouvá ze strany ze stranu, všechny střely na obou stranách jsou blokovány
28:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #81 Martin Čermák (0:5).
24:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #89 Karel Frýba (0:4).
18:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #20 Dominik Prudil (0:3).
17:03
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
15:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #20 Dominik Prudil (0:2).
15:21
Karafiát si nádherně odskočil, a díky tomu, je v Kladno v dvoubrankovém vedení
12:24
Janovský brilantně našel přesnou přihrávkou Mrvíka před brankou, ten střílí opět do gólmana
11:00
Toto utkání můžete sledovat i online živě na odkaze níže:
10:26
Mrvík zkouší střílet, bohužel opět do gólmana hostí
07:00
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
05:47
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
05:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #89 Karel Frýba (0:1).