0:3
1:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 1:4
59. Adam Dvořák - 8. Marek Urban, 21. Matyáš Uher, 22. Samuel Hron, 28. David Zelinka; rozhodčí: Petr Kos - Josef Pařízek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Matěj Habart 11 - Julius Šabler 22; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:0;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Jsem obrovsky pyšný na naše hráče, jsem pyšný na to, jak se tato sezona povedla, je zatím obrovský kus práce a dobrá perspektiva do budoucna. Děkuji soupeři za oba zápasy a blahopřeji jim k postupu do dalších kol, děkuji našim skvělým fanouškům za podporu za celou seznou. Příští sezonu nás tu máte zas.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Dnešní zapas nepobral tolik kvality jako včera, nebyli jsme produktivní a nedokázali jsme se přizpůsobit místy zbytečně kouskované hře. Nicméně bereme vítězný bod v nejkratším čase a to je nejdůležitější! Do příštího kola potrénujeme, ať splníme další cíl a tím je další postup. Díky soupeři za sérii.
58:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #62 Petr Heřmánek (1:4).
56:13
Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
56:00
Domácí se výborně ubránili v oslabení.
53:57
Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky.
52:32
Hra byla přerušena z důvodu zranění golmana Habarta.
47:45
Na obou stranách můžeme vidět vyrovnanou hru. Došwich se stále snaží prorazit a využít co nejvíce šancí.
40:10
Domácí měli rozehrávku před brankou hostů. I přes snahu se míček do branky nedostal.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
37:40
Došwich si zahrál přesilovku, kterou zvládal bravurně. Bohužel nezakončil.
35:34
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
31:57
Domácí měli několik šancí k získaní bodu. Bohužel se jim ani jedna šance nepovedla.
30:09
Timeout Panthers Praha
27:09
Hosté si nyní vytvořili opravdu velký náskok proti Došwihu.
27:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (0:4).
21:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #34 Tomáš Kačer (0:3).
20:45
Hosté začali druhou třetiny rychlým golem a vzdalují se od domácích.
20:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #67 David Zelinka (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:3
20:00
19:01
Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
14:21
Hra se mezitím hodně zklidnila. Došwich se stále snaží vyrovnat skore.
09:31
Po prvním golu hostů se hra pořádně rozjela.
07:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (0:1).
06:17
Domácí se dostali na půlku hostů a podařilo se jim zaůtočit.
04:50
Hosté se drží na půlce domácích, ti jim vzdorují.
02:04
Zatím oba týmy hrají pomalu a snaží se přijít na taktiku soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kos a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Antonín Ježek, Marek Urban, David Zelinka, Tomáš Kačer, Samuel Hron
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Jan Sedlák, Jakub Trojáček, Petr Dvořák, Jan Tomaško