2:2
1:0
0:1

Torpedo Havířov - Spartak Pelhřimov 3:4p
38. Marián Kloza, 40. Jakub Vilím, 56. Jakub Vilím - 6. Viktor Vlach, 25. Marek Švrkala, 31. Petr Zajíček, 67. Vojtěch Mozr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 10 - Libor Domkář 27; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Tomuhle se říká výchovná facka, která nás doufám postaví do latě. Možná dobře, že přišla hned v prvním zápase. První třetina se nesla v rytmu našeho vlažého rozjezdu. Míček sice pod kontrolou ale jakákoliv nebezpečnost zůstala v šatně. Od druhé třetiny jsme zabrali, přetavili to v naší střeleckou převahu a dokázali zápas korigovat. Jednoduchá rovnice: Nažhavený skvělě bránící soupeř + naše střelecká impotence + faktor štěstí = první prohra v sérii. Zápas házíme za hlavu a zítra si jdeme pro vyrovnání. Děkuji soupeři za zápas, divákům za návštěvu a zraněnému hráči Pelhřimova přeji brzké zotavení.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Nádherný zápas, který měl vše. Děkuji klukům za předvedený výkon, bojovali jeden za druhého, padali do střel a dokázali zápas svou vůlí přetlačit v náš prospěch. Ukázali jsme, že PlayOffs hrát umíme a dokážeme hrát s kýmkoliv. Dáme lehkou regeneraci na Stodolní a zítra od nuly s pokorou. Díky soupeři a našim skvělým fanouškům. LZR aneb pan Berlička.
70:00
Střely v prodloužení: 2:4
66:04
66:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #66 Petr Zajíček (3:4).
66:04
A vyplatilo se, nenápadná střela od mantinelu končí v síti a hosté si připisují první vítězství v sérii
55:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:3).
55:52
Vilím ze své tradiční pozice od mantinelu tahem srovnává
54:53
Feberova branka nebyl uznána z důvodu vysoké hole
54:09
Ani do třetice nebylo Torpedo v přesilové hře úspěšné. V posledníh vteřinách zkoušel štěstí bekhendem Mrowiec
52:56
Peřkovu tečovanou střelu lapil Domkář
52:25
Zajíček běžel v oslabení sám na Zapletálka, ten ho vytlačil ze střeleckého úhlu
52:08
Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
51:44
Vlach prošel kolem dvou hráčů a už se chystal ke střele, při které byl faulován a máme tady další odložené vyloučení
48:35
Feber běžel sám na brankáře, avšak míček se mu zamotal mezi nohy a přeloboval bránu
48:29
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #66 Petr Zajíček.
48:29
Kučera ztratil v souboji se Zajíčkem, ten se řítil sám na Zapletálka. Kučera při snaze napravit svou chybu, fauloval a uvidíme trestné střílení
48:29
S tím si Zapletálek v sedě poradil.
47:49
Domkář skočil do střely Vlacha a pěkným zákrokem zabránil vyrovnání
46:21
Peřka V. natahoval k nebezpečné střele, ale bohužel opět pouze do výborně blokujícího soupeře
45:03
Vilím je střelecky při chuti, ale bohužel si dnes jako cíl vybral hruď hostujícho brankáře
41:03
Kučera dal prudkou přihrávku Petříkovi, který nezapracoval. Pelhřimov z protiútoku netrefuje bránu
39:51
Torpedo mělo šanci ke srovnání, ale Šochman zbytečně přihrával ve střelecké pozici
39:15
39:15
Také Vilím dostal prostor z podobné pozice a těsně před přestávkou snižuje na rozdíl jediné branky
37:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #52 Dominik Mrowiec (1:3).
35:41
Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:41
Řezáč se teď nechal strhnout atmosférou play-off a zbytečně přehnal svůj důraz u mantinelu
35:34
Mrowiec zkusil z nulového úhlu nahodit před bránu, kde Holeš minul
35:08
Vyloučen hráč #17 Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
35:06
Knězů zatáhl za ruční brzdu a vleže odehrál míček z předbrankového prostoru
33:17
Kučerova nepřijemná střela dělala Domkářovi problémy, ale skokem zabránil snížení
31:24
Mrowiec vymíchal soupeře, ale vystřelil opět pouze do připraveného bloku Pelhřimova
30:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (0:3).
30:00
Peřka V. nepřesnou přihrávkou poslal do brejku Pelhřimov. Zajíček v tlaku se štěstím a jednou rukou protalčil míček kolem Zapletálka
24:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #17 Jan Knězů (0:2).
24:30
Nahozený a odražený míček z půlky se štěstím zaplul do Zapletálkovy branky
24:05
Peřka - Vlach - Vilím, ale střela šla pouze do tyče
23:35
Vyloučen hráč #16 Jan Holas družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
11:20
Individuální akci domácího Vlacha dokázal zastavit až třetí hráč v pořadí a pouze za cenu faulu
10:14
Vítovec chyboval v rozehrávce, v situaci 2 na 1 však Pelhřimov nedokázal zakončit
08:51
Domácí zatím hledají cestu jak se dostat do vyložené šance, Pelhřimov přijel velmi dobře připraven
07:26
Hra přerušena, hostující Holas odchází na střídačku za podpory spoluhráčů po souboji za brankou
06:24
Šochman střílí opět pouze do bloku
05:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #92 Ladislav Běhounek (0:1).
05:57
Rozehrávka z rohu se nanápadně odrazila k Vlachovi, který nekompromisně zavěsil pod horní tyč
05:24
Šochman při přečíslení volil střelu, avšak pouze do masky Domkáře
04:46
Feberova střela od mantinelu minula branku
03:59
Petřík chybuje v rozehrávce a Pelhřimov šel do přečíslení, při kterém svou chybu okamžitě napravil
03:25
Vilím a následně Vlach se pokoušeli o střelu. Hostující brankář však připraven
02:46
Zapletálek zlikvidoval nepříjemnou střelu na bližší tyč
02:06
Pelhřimov se udasil na polovině Torpeda, avšak v rohu,kde domácí drobnými fauly přerušují hru
01:00
Havířov celou dobu na míčku,ale na polovinu hostí se nedostal
00:45
Vlach vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Kryštof Smejkal, Tomáš Kocián, Petr Zajíček, Jan Knězů, Jan Holas
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Erik Šochman, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Vítáme čtenáře u prvního utkání čtvrfinále Národní ligy - východ, pro který si domácí Torpedo Havířov vybralo soupeře ze vzdáleného Pelhřimova.