0:0
6:1
- : -

Torpedo Havířov - Spartak Pelhřimov 7:1
17. Jakub Mikulok, 42. Denis Kubiczek, 46. Jakub Vilím, 52. Jakub Mikulok, 57. Vojtěch Peřka, 60. Dominik Křístek, 60. Tomáš Vlach - 60. Ladislav Běhounek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 14 - Libor Domkář 35; po třetinách: 1:0, 0:0, 6:1;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Uvědomovali jsme si vážnost zápasu a taky podle toho k tomu přistoupili. V zápase byly samozřejmě hluché pasáže ale florbalovost, dovednosti a herní vyspělost byla na naší straně . Soupeře naopak zdobí kvalitní obrana a dneska fantastický gólman, díky kterého byl zápas dlouho dramatický. Do třetí části jsme věděli, že potřebujeme být trpěliví a, že s druhým gólem zápas zlomíme. Nečeká nás nic jednoduchého kor na horké půdě v Pelhřimově ale věřím, že pokud budeme mít 100% pozornost na taktické věci, sérii dotáhneme do vítězného konce. Děkuji soupeři za houževnatý výkon a divákům za slušnou návštěvu.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme nevstoupili dobře, soupeř byl výrazně aktivnější. Nejlepší pasáž utkání jsme odehráli ve od poloviny druhé třetiny, vytvořili si mnoho gólových příležitostí, ale dnes měl brankář soupeře svůj den. Ve třetí třetině soupeř rozhodl o dnešním vítězství, my jsme si na konci ještě vyzkoušeli některé taktické varianty. Pelhřimovským divákům vezeme z Havířova dva čtvrtfinálové zápasy. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
59:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #17 Jakub Holeš (7:1).
59:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #88 Adam Feber (6:1).
59:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #9 Marek Švrkala (5:1).
59:39
Zapletálek toho moc neviděl a nakonec přeci jen inkasuje. Alespoň ale ušetří za příspěvek do kasy.
58:30
Obrana se snaží Zapletálkovi udržet cennou nulu.
57:00
Pelhřimov to zkouší ještě bez brankáře, ikdyž nevím jestli to má moc smysl.
56:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #8 Vojtěch Peřka, asistoval #86 Jakub Mikulok (5:0).
56:43
Vojta Peřka střelou zápěstím pod břevno potvrzuje jasné vítezství domácích.
54:07
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
54:07
První kompletní přesilovka pro Torpedo.
54:00
Držení míčku v tomto utkání tipuji na 70 ku 30 pro Torpedo.
52:30
Střela Papeže zablokována.
51:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #16 Tomáš Vlach (4:0).
51:00
Dnes hlavní nahrávač Vlach na Mikuloka a ten do prázdné dává čtvrtou branku.
50:20
Spartak dnes opravdu nemá nárok.
49:38
Pelhřimov podstatně přidává na tvrdosti.
49:00
Zapletálek si stále drží nulu na svém účtě.
47:36
Fučík dostal nahrávku pod nohy a zakončení podle toho taky vypadalo.
45:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:0).
45:57
Na tuhle dorážku už byl ale i on krátký a pro Torpedo to začíná konečně vypadat dobře.
45:45
Domkář dnes jako Hašan v nejlepších letech.
45:00
Papež odebral míček Vilímovi a trefuje boční síť.
44:45
Torpedo do toho stále šlape na plno a chce přidat alespoň ještě jednu branku.
43:45
Další projektily cíl nenašly.
42:50
Dělovku Vilíma od modré čáry likviduje Domkář, tahle štípla.
41:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:0).
41:55
KONEČNĚ! Kubiczek střelou pod břevno dává o trošku více klidu na domácí hokejky.
40:27
Dva zákroky na konto Domkáře.
40:01
Do třetí třetiny vstupuje s míčkem na holi Torpedo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:5
40:00
39:59
V poslední půl minutě na sebe hosté upozornili dvěmi střelami.
39:15
Další neproměněná tutovka, tentokrát v podání Kučery. Aby tohle domácí nemrzelo.
38:30
Domkář udržel míček na čáře!
37:45
Rychlá protiakce a Zapletálek podržel vedení. Teprve třetí střela na něj ve druhé třetině.
37:00
Pelhřimov jde bránit na dvě lajny podle slov trenéra.
35:15
Domkář je i dnes fantastický, nebýt jeho byl by náskok velký.
30:42
Z ničeho obrovská šance Pelhřimova na srovnání, Zapletálek předvádí důležizý zákrok.
29:50
Velká šance Peřky, znovu proti Domkář.
28:44
Pokus Kysely ztečován vysoko nad.
27:40
Po dlouhé době střela od Pelhřimova, postaral se o ni Vlach.
27:00
V této třetině je na hřisšti zatím pouze domácí tým, chtělo by to ovšem něco proměnit.
26:30
Feber trefuje další tyč.
26:14
Střela Klozy ztečována těsně nad bránu.
24:48
Z přečíslení 3 na 2 nakonec nic nebylo, Peřka dostal přihrávku na paty.
24:28
Poněkud akrobatický zákrok Domáře.
23:50
Rozehrávka tahem se na této úrovni příliš nevidí, míček tedy jde na stranu Torpeda.
23:24
Další bloky Spartaku.
22:23
Mrowiec orazítkoval spojnici!
21:40
Kučera mohl vyslat do úniku Febera, nahrávka bohužel neprošla.
21:20
A další zákroky pro pelhřimovského golmana.
21:08
Střelu Mrowiece nějakým záhadným způsobem Domkář vyrazil.
20:44
Dva obětavé bloky hostí.
20:25
Míček byl však domácím odebrán a vyplynul z toho zákrok pro Zapletálka.
20:01
První buly druhé třetiny tentokrát pro Torpedo a Peřka šel ihned dopředu.
17:20
Na tribuně probíhá fandící souboj mládežníků z Torpeda a jednoho pelhřimovského fanouška.
16:49
Kubiczek těsně mimo levou tyč.
16:20
16:20
Milimetrově přesná střela Mikuloka zaplula za záda Domkáře a Torpedo jde do vedení!
16:10
Přihrávku lobem promáchl Kalina.
15:43
Únik Febera zlikvidoval Domkář.
14:56
Velký závar před Zapletálkem vyřešil až Kubiczek posunutím míčku do rohu.
13:00
Fučík ztratil balonek a to znamenalo rychlý protiútok. Střela Vilíma skončila na bloku.
11:20
Torpedo se prozatím do větší šance nedostalo.