3:1
2:1
- : -
Komentář domácích Pudich Jan (Vedoucí):
Skvělý vstup do zápasu a zodpovědný výkon. Výsledek 10:5 vypadá pěkně, důležitá čísla jsou ale 1:1 na zápasy. Příští víkend nás čekají další vyrovnaná utkání a první zápasy byly jen lákadlem pro fanoušky.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Asistent trenéra):
Dnešní zápas rozhodl nezachycený začátek zápasu, kdy se soupeř dostal do pohody. Máme co zlepšovat, ale jeden bod si ze série vezeme na domácí hřiště a již se těšíme na další zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
60:00
Traverza vyrovnává sérii na 1-1 a zdá se že série bude ještě napínavá.
59:50
Kuzma se ještě pokoušel skórovat z protiútkou ale obránce byl proti.
58:39
Nervy tečou a hosté nenechávají domácím nic líbit.
57:00
Probíhají poslední 3 minuty základní hrací doby.
56:06
Traverza jde po faulu do 4. Uvidíme jestli hosté dokáží skore alepoň zkorigovat.
55:56
Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #22 David Chochlovský (10:5).
54:11
Traverza se ve zkrácené výhodě neprosadila a po chvíle inkasuje.
51:54
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:54
Síly se vyrovnaly, proto teď necelou minutu uvidíme hru 4 na 4 po které naváže zkrácená přesilovka Traverzy.
50:55
I Panthers si zahrají 3. přesilovku.
50:51
Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hra na zemi.
50:02
Dnešní zápas navštívilo 79 diváků.
48:45
Tarverza přesilovku nevyužila ale stále se drží u balonku a kombinuje.
46:04
Traverza dostává další přesilovku a obléhá branku Pantherů.
45:33
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #68 Robert Štipka (10:4).
43:31
Rychlý protiútok traverzy zakončil z otočky Kerzel
41:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #14 Radim Fořt (9:4).
41:57
Vávra se v brankovišti zorientoval jako první a ze vzduchu zvyšuje na 9-4.
41:05
Domácí 23 razítkuje tyč Pantherů.
40:26
Třetí dějství začíná ostře. Z většiny osobní soubojů vychází ale výtězně traverza.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
39:50
Mladý Kuzma nastartoval motory a jeho úniku na poslední chvíli zamizil obránce Panthers sporným zákrokem.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2 třetiny.
37:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #49 David Mašát (8:4).
37:51
Tuhle střelu z otočky už brankář Bína neměl a tak i hosté využívají přesilovku a snižují na rozdíl 4 branek.
36:50
Hráč Panthers trefuje spojnici.
36:47
Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
36:47
Přesilovku si zahrají i hosté.
35:28
Po střele Bína zachytil balónek skákající na brankové čáře.
33:11
Hraáči Traverzy ale nechtějí přestat a stále mají útočné choutky.
32:14
Timeout Panthers Praha
32:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #23 Vojtěch Bagin (8:3).
32:14
Traverza opět potrestala vyloučení hostů! Důrazný Vávra dotlačil míček pod nohou brankáře až do sítě a zvyšuje na 8-3.
30:58
Hostům tečou rervy a nabízejí Traverze dalši hru v přečíslení.
30:54
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #15 Jonáš Kulhavý (7:3).
28:35
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kobza družstva Panthers Praha
28:35
Traverza si po 3/4 přesilovky nevtvořila větší šanci ale posléze jako první proměnila přesilovku a vede již o čtyři góly.
26:39
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
26:39
Přesilovku si zahraje i domácí Traverza
25:25
Traverza vyčkává na soupeře který si neví rady se založením akce.
24:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #13 Jan Fiala (6:3).
24:30
Hráč s číslem 14 se trefuje nechytatelně nad rameno Buzíka.
23:00
Hráči Panthers rotují ale přihrávku na útočníky stále nenalezli.
20:30
Na začátku druhého dějství kombinuje domácí Traverza.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
18:50
Bína si připisuje důležitý zákrok a vyhazuje balónek do bezpečí.
17:49
Vyloučen hráč #6 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za blokování florbalky.
17:49
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního zápasu.
16:59
Traverza odpovídá na góly hostů a ujímá se opět dvoubrankového vedení.
16:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #93 Ondřej Schuller (5:3).
15:42
Hosté z brejkové situace snižují na rozdíl jedné branky.
15:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:3).
15:05
Hosté se prosadili a nepřestávají s aktivním napadáním.
14:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:2).
13:56
Hosté se dostávají pomalu k nebezpečným střelám.
11:00
Hosté působí zmateně ale postupně začínají získavat klidn na hokejce zpět.
09:09
Traverza válcuje Panthery a 4 rychlými góly otáčí zápas a posílá Buzíka na střídačku.
08:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #6 Jakub Kerzel (4:1).
08:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #34 Walter Schubert (3:1).
08:11
Domácí 12tka to posílá 20 nad led a Traverza zvyšuje náskok!
06:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #23 Vojtěch Bagin (2:1).
06:55
Po náhozu na branku a následné teči se vedení ujímá Traverza.
06:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (1:1).
06:00
Po krosové přihrávce se prosazuje i domácí tým.
02:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #91 Matouš Hrubý (0:1).
02:38
Po zpětné přihávce se jako první prosazují hosté.
01:49
Hráč Traverzy s číselm 9 se při prvním náznaku šance netrefil backhandem mezi tři tyče.
00:24
Hráči traverzy rychle připoměli hostům že je nečeká lehký zápas a po souboji u mantinelu pokračujeme volným úderem v režuji hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: David Mašát, Zdeněk Prokůpek, Vojtěch Wojnar, Matouš Hrubý, Matěj Vavroušek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Ondřej Schuller, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Jakub Kerzel, Jan Kerzel