1:1
5:1
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza 6:2
36. Vojtěch Wojnar, 45. Dominik Hudec, 51. Marco Lombino, 51. Matouš Hrubý, 56. Pavel Daněk, 59. David Navrátil - 23. Viktor Chaloupka, 52. Jan Fiala; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Jan Buzík 20 - Josef Bína 13; po třetinách: 0:0, 1:1, 5:1;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Opatrné utkání z obou stran nakonec rozhodly nestandardní situace, ve kterých jsme měli navrch my. Dnes jsme vydřeli důležitou výhru, podpořenou týmovým výkonem. Díky všem divákům, kteří nás dnes podpořili a věřím, ze i zítra si najdou cestu do rudenske arény
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Dnes jsme soupeři darovali jednoduché vítězství velkým množstvím chyb. Stav série 2:1.
Děkuji za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
58:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #47 Petr Kölbl (6:2).
58:05
Hosté jdou do šesti.
55:36
Timeout FAT PIPE Traverza
55:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (5:2).
55:36
Daněk trefuje skákavou nahrávku ze vzduchu a přidává tak domácím pátý gól.
53:29
Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
51:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #23 Vojtěch Bagin (4:2).
50:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý bez asistence (4:1).
50:50
Hrubý se dostal únikem sám až za bránící hráče a zkušeně si přehazuje Bínu.
50:45
Buzík zahasil šanci hostí před brankou a balonek chytá mezi nohy.
50:29
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
50:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #20 Jakub Žiška (3:1).
50:14
Celá hala jásá! Lombino vymetá Bínovi v brance pavučinky v levém růžku.
45:34
Hudec se s tím dneska nepáře a vysílá další bombu. Ta o milimetry míjí branku.
44:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (2:1).
44:03
Hudec z otočky posílá laser a přidává tak další branku.
43:12
Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
42:49
Buzík je zase donucen zakročit, když balonek skáče před domácí brankou.
40:10
Hrubý se hned po 10 vteřinách dotlačil až k brankáři.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:38
Za ocenění dnes ale stojí i podpora diváků. Jste skvělí, děkujeme!
37:39
Škoda s Navrátilem do sebe nešikovně vrazili a druhý jmenovaný odchází ze hřište se zlomenou holí.
35:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #20 Jakub Žiška (1:1).
35:01
Wojnar po nahrávce od Žižky střílí z první a dostává balonek až za záda Bíny, který se ani neměl čas přesunout.
34:29
Lombino teď vypálil naprosto nekompromisně z otočky. Budu se opakovat, ale Bína dnes nedává nikomu sebemenší šanci.
33:18
Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za opakované přestupky.
33:18
Fořt několikrát za sebou osekl Hrubého, který se snažil dostat přes střední pásmo.
31:37
Chaloupka zalehl Buzíka na malém brankovišti. Au.
28:05
Škoda až trestuhodně míjí úplně odkrytou branku.
26:59
Panthers jsou po obdrženém gólu jako vyměnění. Najednou na balonu vypadají až zvláštně nejistě.
25:24
Domácí hrají hodně zataženě a nechávají traverzu posílat si balonek kolem nich.
22:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #9 Viktor Chaloupka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (0:1).
22:39
Chaloupka domácímu brankáři nedal ani dotyk a šikovně zakončuje do pravého růžku.
21:02
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
21:02
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost.
20:57
Navrátil se úspěšně dostal přes hostujícího hráče a tlačil se do branky. Bína je však dnes jako zeď.
14:38
Zápas má dnes, musím říci, mnohem rychlejší tempo, než měly zápasy předchozí.
12:28
Buzík vyhazuje Lombinovi míček po mantinelu. Ten se bohužel už nedokáže protlačit před střední pásmo a balonek končí na čepeli hostujícího hráče.
10:28
Tým domácích úspěšně odbránil první vyloučení tohoto zápasu.
10:06
Panthers jsou dnes nebezpeční i ve svém oslabení. Do zakončení se dostává Mašát.
08:28
Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
07:56
Balonek nebezpečně poskakuje před brankou hostí, nikdo se ho ale získat nepokouší,
06:36
Žižka v zakončení mířil velice dobře, Bína ale ručičkou balonek odráží.
05:31
Buzík neuvěřitelně pokryl nebezpečnou střelu po krosové nahrávce a stav je tak stále na nule.
02:41
Chaloupka si prokličkoval mezi dvěma hráči, ale do zakončení se už nedostal.
02:01
Domácímu celku se teď perfektně podařilo ubránit rozehrávku hostí z velkého brankoviště.
00:01
Zahajovací buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Ondřej Schuller, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Viktor Chaloupka, Jan Kerzel
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, David Mašát, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Matouš Hrubý