0:2
0:0
- : -

Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice 1:5
4. Anna Brucháčková - 1. Radka Korbelářová, 8. Kateřina Seemannová, 10. Kateřina Seemannová, 35. Michaela Mechlová, 38. Barbora Panešová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 217; zásahy brankářů: Jana Prátová 31 - Monika Šolleová 33; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:0;
59:55
Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:54
Bulldogs napadají a dostávají se do dobrých šancí, ale žádný gól to zatím nepřineslo.
52:23
Po střele z dálky od Panešové končí míček na bráně.
47:47
Lovíšková po velké chybě Bulldogs netrefuje bránu Prátové.
47:27
Brucháčková Ema trefuje konstrukci branky.
44:38
Jirková se dostala mezi hráčkami Tatranu až k dobré střele. Bulldogs mají víc a víc šancí, chtělo by to nějaký gól.
44:02
Prátová chytá tvrdou střelu Mechlové.
41:24
Dobrá střela Sigmundové, chyběl kousek a Machálková mohla snížit vedení z dorážky.
37:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #33 Jessica Kabelková (1:5).
37:11
Panešová opět navyšuje vedení Tatranu. Bulldogs by potřebovaly nějaký gól, který by je vrátil do utkání.
36:30
Prátová zachraňuje Bulldogs od dalšího obdrženého gólu.
34:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #13 Sofie Gocová (1:4).
34:57
Tatran navyšuje svoje vedení.
29:56
Pešková v dobré šanci. Míček o kousek minul branku Šolleové.
29:53
Tempo utkání se neustále zvyšuje.
25:22
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Přibývá tvrdých soubojů, což pocítila Vernerová, která se ocitla na zemi.
22:12
Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:06
Míček je od začátku třetiny v držení domácích hráček.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:13
20:00
18:35
Machálková správným postavením blokuje střelu Mechlové.
13:50
Karty se obrátily. Tatran je už delší dobu na míčku.
11:05
První lajna Bulldogs drží Tatran na jejich polovině.
09:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (1:3).
07:28
06:42
Bulldogs se dlouho úspěšně bránily,ale střela z první od Seemanové prošla až za záda Prátové.
06:12
Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
03:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (1:1).
03:42
Máme vyrovnáno. Brucháčková se prosazuje po nahrávce od Bolfové
00:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1).
00:41
Začátek utkání se Bulldogs nevyvedl. V první minutě utkání obdržely gól.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Radka Korbelářová, Simona Korbelářová, Barbora Lovíšková, Sofie Gocová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Liliana Bolfová, Ema Brucháčková, Markéta Vlčková, Anna Brucháčková