2:2
6:0
- : -

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:3
1. David Zelinka, 19. Antonín Ježek, 29. Samuel Hron, 34. Marek Urban, 44. David Beneš, 45. Adam Eliáš, 54. Matyáš Hradecký, 56. Marek Leiš, 56. Matyáš Hradecký, 57. Tomáš Kačer - 7. Patrik Novotný, 25. Filip Prokop, 32. Jakub Trojáček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Julius Šabler 9, Sebastien Štosek 3 - Matěj Habart 28; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:0;
Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra):
První půlka zápasu z naší strany zbytečně nervózní, ve druhé půlce jsme soupeře konečně zlomili celkem slušným výkonem. Jsme rádi za velké množství gólů (mohlo jich být i více), snad jsme potěšili i fanoušky. Důležitý první bod máme a to je hlavní.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Dvě třetiny jsme se drželi v zápase. Ve třetí se nám nic nedařilo a soupeř nás zaslouženě přehrál. Chválím kluky za bojovnost a plnění úkolu v prvních dvou třetinách. Je to teprve poločas, těšíme se na zítřejší zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:4
60:00
56:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #17 Matyáš Uher (10:3).
55:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #26 Šimon Jelínek (9:3).
55:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #68 Prokop Hlaváč (8:3).
53:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (7:3).
53:25
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Sebastien Štosek družstva Panthers Praha
44:59
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
44:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #51 Matyáš Hradecký (6:3).
43:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #57 Marek Leiš (5:3).
37:16
Vyloučen hráč #41 Matěj Duba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
34:20
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
34:20
A čeká nás další přesilovka hostů.
33:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:3).
33:29
Sólo akce Máry Urbana posílá domácí do vedení.
31:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #7 Patrik Novotný (3:3).
31:29
Mno a dokázali ji využít.
29:43
Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
29:43
Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
29:17
Toto utkání sleduje v Rudné 73 divaků! Děkujeme
28:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #77 Matěj Motl (3:2).
26:30
Většina střel v tomto utkání končí pouze v připravených hráčích v bloku.
24:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Filip Prokop, asistoval #66 Eduard Chalupa (2:2).
24:42
Střela po zemi k tyči proklouzla Šablerovi.
24:03
Domácím se podařilo zamknout soupeře na vlastní polovině.
20:01
Zahajovací buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:3
20:00
18:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (2:1).
16:16
Urban prokličkoval celé hřiště, ale trefuje pouze brankáře do pupku.
11:16
Hra je v podání obou celků velice nepřesná.
08:53
Po srovnávací brance je hra daleko opatrnější.
06:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (1:1).
06:45
Nedůraz na brankovišti a je z toho srovnávací branka.
03:27
Urban blokuje střelu Sedláka.
02:30
Nic z toho však není.
02:24
Eliáš ztrácí na půlce a hosté jdou do útoku.
01:40
Domácí mají zatím více ze hry.
00:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0).
00:44
První střela - první gól. Domácí rychle otevírají stav utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Jan Sedlák, Petr Heřmánek, Matěj Duba, Jakub Trojáček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Pech, Antonín Ježek, Marek Urban, David Zelinka, Tomáš Kačer