4:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBK Atlas Blansko 7:8
5. Tomáš Jelínek, 28. Jan Kratochvil, 31. Bohdan Kopelec, 43. Daniel Tichý, 44. Vojtěch Krhovják, 49. Jan Kratochvil, 51. Igor Macháček - 1. Vojtěch Fedra, 3. Dominik Janík, 23. Vojtěch Fedra, 32. Vojtěch Fedra, 35. Lukáš Kučera, 39. Vojtěch Fedra, 48. Lukáš Kučera, 51. Jakub Fedra; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 181; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 16, Martin Navrátil 3 - Jan Opletal 38; po třetinách: 1:2, 2:4, 4:2;
Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes to byl fantastický zápas. Škoda těch naších rozjezdů... kdyby jsme hráli celý zápas jako třetí třetinu, nemuseli jsme jezdit ve středu do Blanska. Ale nevadí - série FBS vs. Kučera/Fedra pokračuje a ve středu ji rozhodneme v Blansku. Koneckonců jsme tam ještě neprohráli a domací to vědí. Jen doufejme že ve středu domácím nepraskne Žilka, tento víkend přežil jen tak tak. :) #hot16family
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Výborný vstup do zápasu, oproti včerejšku. Dnes to byl z naší strany opět kvalitní výkon a celou dobu jsme tahali za delší konec. Jsme rádi, že jsme sérii vrátili zpět do Blanska k poslednímu rozhodujícímu utkání! Děkujeme soupeři, rozhodčím a fantastickým fanouškům, kteří nás podporovali! Díky moc! Jedeme dál a ve středu to urveme!#altas.ultras#Free.Ferko
56:22
Kratochvíl předvádí ukázkové obtočení kolem útočné poloviny, domácí stále na míčku.
55:40
Domácí zůstávají na polovině soupeřů.
53:51
Opletal nyní čelí smršti střel, úspěšně však zatím v této přesilovce všechny blokuje.
53:17
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
50:48
Stolek ani nestíhá popisovat všechny branky. Diváci se zde ale rozhodně nenudí.
50:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:8).
50:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (7:7).
48:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #15 Igor Macháček (6:7).
47:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (5:7).
47:24
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Navrátil družstva FBS Olomouc
47:24
Rozehrávku před Štěpánkem Kučera využívá.
46:55
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
45:43
Olomouc se snaží dorážet z předbrankového prostoru, obrana hostů však jakýkoliv pokus o takové nahození blokuje.
43:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #3 Jiří Novák (5:6).
43:41
Krhovják si obehrává útočníka hostů a zakončuje na zadní.
42:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (4:6).
42:49
Novák objíždí branku, posílá na Krhovjáka, kterému se nepovedlo vystřelit, ale míček posílá na Tichého, kterého už čekala pouze volná branka.
42:32
Koumarova střela sražena k zemi Borikem.
41:03
Minářovo fotbalové vyhození dostává míček na půlku hostů.
40:06
Nebezpečná dorážka ze strany Fedry Vojtěcha, avšak stav nezměněn.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:17
40:00
38:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (3:6).
38:23
Fedrova dorážka přináší ovoce v podobě jeho již čtvrté branky.
37:57
Opletal odvrátil svýma dvěma po sobě jdoucíma zákroky hrozbu Olomouce.
36:55
Štěpánek si připisuje zásah.
34:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (3:5).
34:52
Tentokrát se už Kučera nemýlí a střela backhandem končí v olomoucké síti.
32:32
Štěpánkův zákrok nohou udržuje míček stále ve hře.
31:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (3:4).
31:04
Fedra nenechává vyrovnaný stav dlouho, Blansko jde opět do vedení.
30:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (3:3).
30:24
Pavouci jsou nuceni začínat se svým dílem odznova. Kopelec vymetl všechny pavučiny v šibenici.
29:47
Friedlova střela míjí cílový prostor mezi třemi tyčemi.
28:39
Kučerovu ránu Pecha úspěšně blokuje.
27:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #33 Matěj Pecha (2:3).
27:14
Kratochvíl nachází místo pod Opletalovou rukou a snižuje.
25:28
Opletal si připisuje krásný zákrok paží.
24:03
Hosté úspěšně blokují všechny pokusy domácích.
23:24
Štrbákova střela sražena.
22:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (1:3).
22:07
Šťastný gól zvyšuje vedení hostů na rozdíl dvou branek.
21:09
Olomouc rozehrává na standartní situaci.
20:01
Úvodní buly i druhé třetiny směřuje na domácí půlku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
19:37
Olomouc se snaží využít poslední sekundy třetiny na polovině hostů.
17:53
Blansku domácí brání v delším pobytu na své polovině.
16:16
Borikova nahrávka před branku nenachází Macháčka, na míčku ale zůstávají olomoučtí.
14:51
Ani jeden tým nenechává ten druhý vystřelit na branku.
13:58
Kučera má problémy rozehrát.
12:28
Tichý blokuje pokus ze strany Fedry Jakuba.
11:21
Borek prověřil Štěpánkovu pozornost.
10:49
Domácí kombinují v útočném pásmu.
08:54
Kopecký ještě pálí, ale do konce přesilové hry zbývají sekundy.
07:58
Fedra František a Vojtěch spolu potrápili olomoucké, ale k míčku se dostávají opět domácí.
07:02
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
06:27
Minářova střela zblokována.
05:56
Hosté zakládají útok.
04:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #6 Tomáš Štrbák (1:2).
04:33
Štrbák se rozhodl taktéž využít metodu dlouhé přihrávky, kterou s problémy zpracoval, ale nakonec zakončil Jelínek.
02:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #99 Jan Opletal (0:2).
02:53
Výhoz Opletala našel Janíka, který napodruhé dorazil míček za Štěpánkpovi záda.
02:01
Borik poslal na Skoupila do předbrankového prostoru, ale Opletal ukázal připravenost.
01:43
Domácí se drží na útočné polovině.
00:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (0:1).
00:27
První střela, první gól.
00:01
Úvodní buly ukořistili domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Lukáš Kučera, Patrik Crla, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matěj Pecha, Daniel Tichý, Bohdan Kopelec, Jiří Novák, Jan Kratochvil