0:2
2:2
- : -

Bulldogs Brno Black - TROOPERS Black 2:5
40. Karolina Bartoňková, 41. Erik Ondráš - 4. Ondřej Slívko, 17. David Kašpárek, 29. David Coufal, 35. Ondřej Slívko, 43. Dominik Kučera; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Pejřil ? - Jiří Šťastný -2; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
45:00
43:27
Vyloučen hráč #23 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS Black na 2 minuty za špatné střídání.
42:18
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #29 Jiří Šťastný (2:5).
40:49
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #72 Erik Ondráš, asistoval #88 Lota Najsrová (2:4).
39:08
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #88 Lota Najsrová (1:4).
38:54
Timeout Bulldogs Brno Black
34:22
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko, asistoval #23 Rudolf Stroblík (0:4).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #81 David Coufal, asistoval #14 Ondřej Slívko (0:3).
16:43
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #85 David Kašpárek, asistoval #4 Štěpán Souček (0:2).
15:50
Vyloučen hráč #72 Erik Ondráš družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:19
Vyloučen hráč #50 Kryštof Hlinka družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za špatné střídání.
03:41
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Havlík a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: David Coufal, Ondřej Slívko, Adam Zuščák, Matěj Zahradník, Daniel Tretera