5:1
5:3
- : -

Florbal Kladno - FBC Penguins Praha 17:6
3. Jakub Prošek, 7. Filip Molhanec, 7. Jakub Prošek, 8. Adam Brynda, 9. Matěj Vencl, 10. Jakub Prošek, 10. Filip Sochor, 13. Tomáš Ureš, 15. Matěj Vencl, 17. Milan Všetečka, 21. Milan Všetečka, 23. Filip Sochor, 25. Jakub Prošek, 26. Filip Molhanec, 30. Filip Sochor, 31. Tomáš Ureš, 36. Filip Molhanec - 7. Jakub Rada, 11. Jakub Rada, 16. Jaroslav Soldán, 25. Ondřej Zeman, 32. Jakub Hruška, 36. Jakub Klement; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Richard Iltis; vyloučení: 1:4 + Marek Šmíd TDKU + 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček -6 - Josef Kopecký ?; po třetinách: 7:2, 5:1, 5:3;
35:59
Vyloučen hráč #9 Jakub Klement družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
35:48
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #9 Jakub Klement, asistoval #72 Jaroslav Soldán (17:6).
35:30
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #12 Filip Sochor (17:5).
32:47
Vyloučen hráč #97 Ondřej Zeman družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
31:37
Trestné střílení družstva Florbal Kladno neproměnil #20 Milan Všetečka.
31:26
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška, asistoval #97 Ondřej Zeman (16:5).
30:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (16:4).
29:35
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #73 Tomáš Ureš (15:4).
25:19
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec bez asistence (14:4).
24:48
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #12 Filip Sochor (13:4).
24:06
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #31 Jakub Rada (12:4).
24:00
24:00
22:44
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #74 Vojtěch Vosyka (12:3).
20:29
Vyloučen hráč #15 Marek Šmíd družstva FBC Penguins Praha do konce utkání.
20:29
Vyloučen hráč #15 Marek Šmíd družstva FBC Penguins Praha na 2+2 minuty za hrubost.
20:29
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Vosyka družstva Florbal Kladno na 2 minuty za hrubost.
20:11
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #12 Filip Sochor (11:3).
16:08
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #26 Jakub Prošek (10:3).
15:14
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #72 Jaroslav Soldán, asistoval #31 Jakub Rada (9:3).
14:37
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #20 Milan Všetečka (9:2).
12:06
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #17 Tomáš Sochor (8:2).
12:00
12:00
10:01
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada bez asistence (7:2).
09:48
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #26 Jakub Prošek (7:1).
09:40
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #20 Milan Všetečka (6:1).
09:33
Vyloučen hráč #15 Marek Šmíd družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
08:08
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #26 Jakub Prošek (5:1).
07:31
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #73 Tomáš Ureš (4:1).
07:17
Vyloučen hráč #72 Jaroslav Soldán družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za hra rukou.
06:47
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada, asistoval #7 Martin Bukovič (3:1).
06:40
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek bez asistence (3:0).
06:29
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec bez asistence (2:0).
02:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Richard Iltis.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Penguins Praha:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Adam Brynda, Tomáš Sochor, Filip Molhanec, Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka