3:1
1:0
- : -

FBC Rakovník - Kanonýři Kladno černí 6:3
3. Štěpán Fukárek, 11. Martin Pokorný, 18. Tobias Liprt, 20. Štěpán Fukárek, 22. Tobias Liprt, 30. Štěpán Fukárek - 3. Tomáš Hollmann, 9. Vojtěch Reichl, 14. Tomáš Hollmann; rozhodčí: Matouš Čistecký - Ondřej Černý; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Masák ? - Ondřej Neumann ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
36:00
33:11
Vyloučen hráč #67 Vojtěch Svoboda družstva FBC Rakovník na 2 minuty za hrubost.
33:11
Vyloučen hráč #44 Stanislav Procházka družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za hrubost.
31:14
Timeout Kanonýři Kladno černí
30:31
Vyloučen hráč #31 Tobias Liprt družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:37
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek bez asistence (6:3).
27:34
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:01
Vyloučen hráč #99 Tobiáš Havel družstva FBC Rakovník na 2 minuty za bránění ve hře.
21:48
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #31 Tobias Liprt bez asistence (5:3).
19:23
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #31 Tobias Liprt (4:3).
17:30
Vyloučen hráč #70 Lukáš Husák družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za sekání.
17:19
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #31 Tobias Liprt, asistoval #32 Matyáš Brodníček (3:3).
16:59
Vyloučen hráč #83 Jonáš Malý družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za hákování.
13:50
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #18 Tomáš Hollmann, asistoval #44 Stanislav Procházka (2:3).
12:00
12:00
10:16
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #67 Vojtěch Svoboda (2:2).
08:23
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #45 Vojtěch Reichl, asistoval #95 Vojtěch Teplárek (1:2).
07:31
05:39
Vyloučen hráč #83 Jonáš Malý družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za sekání.
02:26
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #36 Ondřej Tuma (1:1).
02:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Čistecký a Ondřej Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno černí:
00:00
Line-up domácích FBC Rakovník: brankář: Adam Masák; hráči v poli: Jiří Frydrych, Tobiáš Havel, Matyáš Brodníček, Martin Pokorný, Tobias Liprt