2:0
1:3
- : -

FBC Rakovník - Kralupy Wolves 4:3p
21. Tobias Liprt, 22. Štěpán Fukárek, 36. Matyáš Brodníček, 37. Martin Pokorný - 26. Martin Suk, 30. Mikoláš Hollý, 34. Vojta Novák; rozhodčí: Matouš Čistecký - Ondřej Černý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Masák -3 - Vladimír Krejča ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:3;

Ukončena trestná střílení.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:01
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný z trestného střílení (4:3).
36:00
35:37
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #32 Matyáš Brodníček, asistoval #24 Štěpán Fukárek (3:3).
33:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #34 Vojta Novák, asistoval #6 Martin Suk (2:3).
29:53
Timeout FBC Rakovník
29:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #28 Mikoláš Hollý, asistoval #41 Josef Brtník (2:2).
25:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Martin Suk, asistoval #34 Vojta Novák (2:1).
24:00
24:00
21:54
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek bez asistence (2:0).
20:05
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #31 Tobias Liprt, asistoval #1 Adam Masák (1:0).
18:55
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nesportovní chování.
14:11
Vyloučen hráč #95 Tadeáš Breník družstva FBC Rakovník na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
07:17
Vyloučen hráč #17 Adam Prokop Bukovský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Čistecký a Ondřej Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves:
00:00
Line-up domácích FBC Rakovník: brankář: Adam Masák; hráči v poli: Jiří Frydrych, Tobiáš Havel, Matyáš Brodníček, Martin Pokorný, Tobias Liprt