2:1
- : -
IBK Holice

IBK Holice - HAGA Pardubice 10:2
1. Tomáš Číhař, 2. Adam Kovařík, 7. Adam Kovařík, 11. Tomáš Faltejsek, 25. Adam Kovařík, 26. Jakub Tlučhoř, 29. Jakub Tlučhoř, 29. Vojtěch Vlasák, 34. Adam Kovařík, 38. Tomáš Číhař - 28. Lukáš Laco, 34. Martin Puchýř; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Michal Dušek 16 - Michal Vraný 27; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 16:10
45:00
42:10
Další, další, další. Holický záznam střel je dlouhý jako toaleťák
41:00
Standartní situace pro Hagu z bezprostřední blízkosti branky soupeře. Šance byla nakonec zahozena střelou, jenž neměla parametry, do kterých by se vešla branka
40:00
Oosbní souboj dopadl lépe pro holické hráče, kteří nyní mohou těžit z protiútoku
39:50
Rozehrávka soupeře v rohu pro Holice
39:15
Tluchoř skvěle využil své fyzické parametry a získal míček pod svojí kontrolu.
38:30
Fotbalovým způsobem obránce Holic zabránil hrozícímu nebezpečí.
37:52
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #5 Daniel Bořetický (10:2).
37:50
Haga rozjela svůj protiútok, šanci překazil obránce domácích a posílá spoluhráče do utoku
37:19
Střela končí pouze na ochozech kuklenské haly
33:55
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #12 Ondřej Shejbal (9:2).
33:55
Kovařik dava 4 gol
33:04
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #9 David Götz (8:2).
28:37
Branku družstva IBK Holice vstřelil #46 Vojtěch Vlasák, asistoval #24 Tomáš Číhař (8:1).
28:21
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (7:1).
27:40
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #71 Tomáš Vodrážka (6:1).
27:40
Laco snižuje na 6:1
25:00
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #11 David Sušil (6:0).
25:00
Holice davají dalši gol
24:00
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (5:0).
11:28
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky.
11:28
Haga dostala šanci se vratit do zapasu
10:00
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:0).
06:50
Haga zatim nestiha holicím a skore je už 3:0
06:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #82 Jan Fišar (3:0).
04:17
Holice hraji vic na mičku
01:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (2:0).
01:14
Holice začali hned v tempu a davaji 2 goly
00:42
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: Michael Novák, Tomáš Číhař, Tomáš Faltejsek, Vojtěch Vlasák, Daniel Bořetický